Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywca
Opublikowano

Cześć!

Nie wiem jak to wytłumaczyć, dlatego przedstawię sytuację ;)

Przykład:

 

 

Input1 - pewna wartość (do wpisania)

Input2 - pewna wartość (do wpisania)

 

$j=(GuiCtrlRead($Input1))

$d=(GuiCtrlRead($Input2))

 

Input3 - Bla bla bla: $j. Bla bla bla bla: $d

 

 

Te 3 inputy są ciągle w tym samym miejscu, a tekst który wpisuję do np. input1 automatycznie pojawia się też w input3 - do tego dążę.

Lecz nie wiem za bardzo jak to zrobić.

 

Ci którzy będą umieli mi pomóc zapewne zrozumieją o co mi chodzi.

Proszę o szybką pomoc.

Nie jestem nowy na tym forum - nowe konto.

Nie dostałem bana, ani nic po prostu zmieniam nick i zrywam stare, "metinowskie" znajomości.

Odkrywca
Opublikowano

Możesz wytłumaczyć jak używać tej funkcji?

 

Nie odsyłaj do helpa, po angielsku ciężko mi zrozumieć ;)

Nie jestem nowy na tym forum - nowe konto.

Nie dostałem bana, ani nic po prostu zmieniam nick i zrywam stare, "metinowskie" znajomości.

Opublikowano

GuiCtrlSetData($uchwyt do elementu gui, wartośc która ma byc do tego elementu wpisana )

 

 

polecam poeksperementowac

liczylem na barce lecz ona niemogla wygrac.

Przez kibicow ktorzy przy rzutach roznych wolnych swiecili w messiego laserami

Odkrywca
Opublikowano

Nikt wszystkiego nie umie :)

 

Dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam.

Nie jestem nowy na tym forum - nowe konto.

Nie dostałem bana, ani nic po prostu zmieniam nick i zrywam stare, "metinowskie" znajomości.

Odkrywca
Opublikowano

Hmmm... a jak w tym GuiCtrlSetData zrobić przejście do następnej linii?

Bo

To jest ukryta treść, proszę

nie chce działać :huh:

Nie jestem nowy na tym forum - nowe konto.

Nie dostałem bana, ani nic po prostu zmieniam nick i zrywam stare, "metinowskie" znajomości.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...