Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Som Jakies Hacki Gdzie 100% W Black Market Na Stale Bronie


HotMarcel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raziiiiiiiiii !!!! , po 1. Kup Skrzynke z Słownik Ortograficzny Camo , na pewno wygrasz Permament, a to Ci się bardzo przyda. Po 2.Przecież , to co napisałeś w ogóle nie zalicza się do zdań "Som Jakies Hacki Gdzie 100% W Black Market Na Stale Bronie" W ogole WTF ?

 

Nie, Nie ma takiego HACKA

Opublikowano

sory miszkam w angli nie umie dobrze po polsku pisac

Proszę + chętnie pomogę jeszcze raz jak coś

 

 

 

szukam ludzi do nowego klanu Fraternity

Opublikowano

po 1 . nie ma takiego zdania ;]

za styl daje Ci 1/ 10 ;D

ortografię -5/10 ;D

nie tu przyda się słownik GOLD ;D, polecam tylko 100 kuponów ;)

Opublikowano

Wymówki za dobrej, to Ty nie masz, nawet Twój nick za dobrze o Tobie nie świadczy.Najlepiej winę zrzucić na miejsce zamieszkania ;], niż bardziej się w szkole poduczyć..

Opublikowano

Koleś Rozpierdala system "Som" Ło Kurwa...

Do szkoły się uczyć i jeszcze nick "HotMarcel" Nie moge ahahaahhaah

2pacforsebul.png

lovempcforumpl.gif

Wstaw To jeśli kochasz MPC FORUM

Zbieram -!!!

Istnieją Pliki Serverowe CrossFire Zobacz Spoiler

 

crossfire20090509203656.png

69555d1241954354-crossfire-online-server-files-pserver.jpg

Opublikowano

Koleś Rozpierdala system "Som" Ło Kurwa...

Do szkoły się uczyć i jeszcze nick "HotMarcel" Nie moge ahahaahhaah

 

Lap - Dzieciaku

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

A do pana, nie ma hackow i nie mozliwe aby takie byly: ).

6105086_4_1.png
Opublikowano

Panowie, powiem tak. W poprzednim temacie poleciało 5 albo 6 warnów za offtop i spam. Widzę, że tego tematu, to nie ominie.

 

@ xSebulkax - Spam i offtop.

@ Reeker - Offtop

@ danielekbrd - Moim zdaniem też, ale takie rzeczy raportuj, a nie piszesz bezsensowne posty. Spam.

@ slaverr - Spam i offtop.

@ jeebanyPL - Spam i offtop...

 

Moi drodzy, jeszcze raz zobaczę coś takiego, to naprawdę się zdenerwuję.

 

Temat zamykam.

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...