Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnaturka Oraz Avatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tematyka:WWE/John Cena/Big Show/Jeff Hardy itd.

Wysokość:Szerokość: 500x200

Kolorystyka:Dopasowana do sygny

Napis:GordOnix

Inne:Ramka(obrys ustawiony na 1 pkt ,zeby ramka nie byla az tak widoczna),Szkiełko krycie 10-15%

Avatar -Dopasowany do Sygnaturki

 

Za każdy post z sygnaturką daje + a za taką która mi się bardzo spodoba limit ;D

Opublikowano

gordonex.jpg

Mam dla ciebie tylko sygne :/

Beznadziejna bo moja 2 ;d

ps. nie wymiarowa miałem problem z zapisaniem później :/

giphy.gif

Opublikowano

Zaraz zrobię i wstawie :)

 

@Edit. Moja praca:

 

sygnawwe.png

 

Troszkę inny rozmiar zrobiłem i ramkę 2- kolorową po 1 px.

 

Co do Avatara to wrzucę go później, bo jeszcze nie mam zrobione, a muszę lecieć na zajęcia :)

Opublikowano

Zaraz zrobię i wstawie :)

 

@Edit. Moja praca:

 

sygnawwe.png

 

Troszkę inny rozmiar zrobiłem i ramkę 2- kolorową po 1 px.

 

Co do Avatara to wrzucę go później, bo jeszcze nie mam zrobione, a muszę lecieć na zajęcia :)

Nie pasuje mi ... ;/

Opublikowano

Wiesz co... może nie odśżwieżaj, bo zachowujesz się jak dziecko. Jeśli ktoś będzie chciał zrobić Sygne i Avatar to napewno znajdzie ten temat :)

Opublikowano

Ahahahah za tego posta UP dostałem warna... Powód: SPAM. o.O

 

Pozdro dla kolesia: RMCF1902...

 

Może lepiej zajmiesz się warnowaniem prawdziwych noobków, a nie ludzi, którzy tylko dobrze radzą...?

Opublikowano

Ref =)

 

I bardzo słusznie,że dostałeś warna...

Przeczytaj sobie regulamin ...

Można odświeżać co 24 h !

W tej chwili sam z siebie dzieciaka zrobiłeś.

Więc proszę nie pisz mi taki bzdur...

Opublikowano

Czy twoi zdaniem ja odświeżałem? o.O

Zaraz poleci drugi i trzeci warn za spam i double :D

 

Można refreshować co 24h nieograniczenie wiele do zamknięcia tematu ;)

JA PIERDOLE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...