Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenia]Wykonuję Sygnaturki.


BunZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem, że będę robić sygnaturki, avatarki oraz inne takie tam rzeczy. Nie obiecuję, że prace będą "idealne" , będę robić takie jakie potrafie oraz nie obęcuję, że praca zawsze musi być na swój termin. Raz wychodzą ładne, a raz złe .

 

Wymagam od was jedynie dużo szczegołów na temat sygnaturki, avatary czy czegoś tam.Jeżeli jesteście wstanie to możecie podać render lub stocka .

 

Jakby co jestem teraz "samoukiem" lecz może zdarzyć się taka okazja, że zrobię z tutoriala, żeby pytania się nie powtarzały piszę już, Prace robię w Adobe Photoshop CS5.

 

 

@Dlaczego założyłem ten temat i dlaczego sam bratu nie zrobiłem sygnaturki ?

Opis mówi sa siebie, a po drugie brat nie chciał mojej pracy ;( ;p

 

@Edit 2

Sygna o tematyce Real Madryt, jeśli ktoś by chciał mogę ją dać ;]

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Zrobię Ci ją, ale nie wiem kiedy dodam, bo praca bardzo słabo wychodzi i muszę sie nad efektem pobawić .

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Ja proszę o sygnature 500 x 200 , coś związanego z komputerem z napisem "buzer"

 

Z góry dziękuje .

RMCF

Opublikowano

buz wybacz, ale zrobiłem Ci prace o całkiem innej tematyce i bardzo przepraszam :(

łap :P

 

buzer.png

 

Brak weny

 

Co do reszty zleceń nie wiem kiedy się wyrobie :s

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Ja bym prosil o sygnaturke i avatar FC Barcelona ; ] ma byc na niej messi i moj nick herb barcy cos dodaj fajnego ; ]

koziool.jpg

Sygnatura by Ja :]

Opublikowano

Cześć .

 

Potrzebuję sygnaturę , wyjątkową bo jest wyjątkowa okoliczność . Oto dane :

 

TEMATYKA : Edge

WYMIARY : Maksymalne na Forum MPC .

KOLORYSTYKA : Hmmm no nie wiem , Pasująca do rendera żeby to spoko wyglądało .

NAPIS : Rated r Superstar Edge / Będziemy tęsknić za Tobą

INNE : Dwa napisy dość długie dlatego piszę że sygnatura była z tych większych , nie podstawowe 500x200 , 450x150 , tylko z większych żeby te dwa napisy były przejrzyste , ładnie widoczne , ładny render , boki zaokrąglone .

 

WYNAGRODZENIE :

Hmmm póki co zrobiłem sobie przerwę od komputera ale do 30 min dziennie będę więc , limit przez 30 min dam temu użytkownikowi który podejmie się temu wyzwaniu , tak przez dwa dni . ... A te sygnatury które mi się nie spodobają dostaną po 10 + / - .

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Ja Bym Prosił o :

 

Tematyka: Tupac(Raper)

Wysokość: Szerokość:450x150

Kolorystyka:Dopasuj

Napis: Sebulka i gdzieś na Dole I'm Back and I'm Waiting For You

 

Limit + za wykonanie!

2pacforsebul.png

lovempcforumpl.gif

Wstaw To jeśli kochasz MPC FORUM

Zbieram -!!!

Istnieją Pliki Serverowe CrossFire Zobacz Spoiler

 

crossfire20090509203656.png

69555d1241954354-crossfire-online-server-files-pserver.jpg

Opublikowano

Sygnatura:

 

Tematyka: http://img861.imageshack.us/i/20175224896086672864.png/ // http://img88.imageshack.us/i/nr3mm.png/ lub coś o rowerach

 

Wysokość: Szerokość: żeby pasowało na fora/forum

 

Kolorystyka: dowolna byle by pasowała

 

Napis: emolszyns.

 

Inne: ...

1306857285u173983.png
Opublikowano

Tematyka: Motory (Najlepiej Yamaha YZF bo taki stoi u mnie w garażu)

Kolorystyka: Jak uważasz

Napis: Robię to co kocham

Inne: najlepiej bez ramki, napis żeby nie rzucał się w oczy i żeby było wszystko cacy :D

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Ja bym prosił :

 

Tematyka : Coś z gier lub Sin Cara (nowy w WWE)

 

Kolorystyka : Coś odpowiedniego do postaci

 

Wymiary : odpowiednie dla forum

 

Gdzieś z boku : Sextene

 

A takim przezroczystym : MPC User

 

 

 

 

Z góry Th

 

 

Gdy zrobisz daj na PW ;D

Może zrobisz mi sygnę : ) ? :

http://www.mpcforum....40#entry4539340

50% warna nie wiadomo za co

-.-

Opublikowano

nie wyrobię sie panowie :s

 

@koziool

łap :P

 

koziool2.jpg

 

Trochę poszedłem na skróty ( nie bij ) xD

 

@Edit

Proszę o zamknięcie tematu, ponieważ nie wyrobię się z tym bardzo wszystkich przepraszam .

W nagrode możecie mnie zminusować, a ja i tak na to leje :P

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

500 x 200 + avek (100 x 100) ;)

L. Messi

Z moim nickiem

 

Dam plusiki i 5* ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...