Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Fabrykę Piórek


wewryman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej chcialem wam dzis przedstawic moj pierwszy tut jak zrobic fabryke piorek . Niewiem czy ktos juz wpadl na taki sposob ale dzis mi samo to wpadlo do glowy zapraszam do ogladania ;p

na potrzeby @Down Pisze ze jest z uzyciem moda arrow

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ugaCu2zD_RQ

http://www.youtube.com/watch?v=duNrJBeoASk

czesc 2 bez modow

 

Licze na -

Opublikowano

gówno - z modami

 

Myślałem że to ciekawy sposób na zarabianie piórek a to zwykła zmiana clienta...

 

mogłeś dopisać w opisie tematu "z wykorzystaniem arrow moda"

 

Przez ciebie straciłem 2 minuty życia

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

ale bezsens nie dość że z modami to w ToManyItems masz piórka wiec po co je produkować?... zrób takie coś bez modów .... nie da się bo nie ma spawna kurczaków. Dla mnie bez sensu takie coś.

Opublikowano

Nie chodzi o to ze mam too many ten poradnik jest dla ludzi ktorzy graja bez nich . A to ze uzywam do tego moda arrow to sprobujcie cos podobnego zrobic bez modow

Opublikowano

ja umiem! zamiast strzał jajka dajesz do dispenserów, dispensery podpinasz wszystkie do dzwigni strzelasz,wchodzisz zabijasz kury masz piorka!

............

Opublikowano

Bezsens, na uj komu fabryka jak wystarczy porobić strzał z jajkami i strzelać w jedno miejsce... Wtedy dropią pióra i przy okazji trafiając strzałą w kurczaka zabijamy go i respi się nowy ze strzały...

 

Tu macie filmik: http://www.youtube.com/watch?v=oOuHrrjtK9k&feature=player_embedded

 

Jest to pokaz tego modu ze strzałami "Elementar Arrow's"

 

A dla chętnych link do tematu na forum, w temacie jest ten mod po najnowszą wersje 1.5,1.5_01...

 

Link: http://www.mpcforum.pl/topic/337963-mod-1515-01elementar-arrows/

Opublikowano

Ehh chodzi oto ze mozesz isc np kopac i samo ci bedzie piorka produkowalo a jak sam strzelasz w 1 miejsce to ci czas zajumuje

 

Ps Juz nakrencilem filmik jak zrobic taka farme bez modow

Opublikowano

@ Up powtorze

 

1To ze strzelasz w 1 miejscu to musisz brac w tym udzial a w mojim projekcie nie

2Nie kazdy umie znalesc mob spawner

3Polowac to musisz troche posiedziec

4 Ja nie pokazuje cos co musisz uzywac ja tylko pokazuje to co wymyslilem i moze komus sie przydac nie kazdemu to musi sie podobac

Opublikowano

Hmm.... Gościu nie mam zamiaru się z tobą sprzeczać...

 

Pomysł jest BEZSENSU ! Marnujesz surowce na coś co nawet się nie opłaca robić... Jaki jest w tym problem, że strzelasz w jednym miejscu i to jeszcze bardzo szybko... W normalnej grze bez używania pomocy to po prostu jest bez sensu... Nie zakładaj takich tematów, bo nikt na tym nie zyska w grze (chyba, że jakieś dzieci, które rozumieją do tyłu)... Narażasz graczy na stratę czasu i surowców...

 

A poza tym:

 

- musisz używać kilku dozowników

- a najgorsze ile potrzebujesz strzał do tego?

- ile razy nie trafisz bo kura podleci do góry?

 

Możesz użyć jednego dozownika, to może i by się opłacało?

 

Gdzie jest tu jaki kolwiek sens? Nie ma, dziękuje dobranoc!

Opublikowano

Cytuje cie : "ja tego nie stosuje, według mnie ja piór nie potrzebuje" ja też jakbym Toomany używał to piór też bym nie potrzebował.

 

Co od tematu uważam że trochę bez sensu, ale nie będę krytykował. Zostawiam bez oceny.

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Poradnik został skasowany z YouTube, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...