Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Działający Metin Po Updacie 21.04.2011


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak większość osób wie, po aktualizacji co 10 sek wywala z metina.

Jednak można tak zrobić, żeby wszystko działało normalnie.

Co trzeba zrobić:

1.Aktualizacja i spatchowanie metina

2.Instalacja moda

link do tematu:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

3.Zablokowanie Hs

link do tematu "Spis wszystkich sposobów na blokowanie Hsa":

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Po tym metin już działa, ale jest 1 problem - gdy otworzymy okno szeptu wywala do pulpitu.

Dlatego trzeba zrobić jeszcze 1 rzecz, mianowicie wgranie specjalnie zmodyfikowanych przeze mnie plików locale_pl.

Należy je wgrać oczywiście do folderu pack po rozpakowaniu.

Oto i ten pliczek:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Skan:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Po tych modyfikacjach metin powinien już działać.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

A zainstalowałeś moda i włączasz przez metin2.bat? Czy jakoś tak?

@edit

Ehh.. mi działą wszystko dobrze.

Jeśli to pomoże to napiszę, że blokowałem Hsa Bypassem 1.0 ale zostawiałem plik hshield.dat czy cos takiego bo wywalało.

Blokowałem też pliki programem z tego tematu (LockAnExe chyba).

Także nie wiem, co u was źle jest, mi chodzi wszystko dobrze.

Ja lece na parę minut, później może coś poradzę.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

NIKT chyba nie chce bana za moda więc wątpie czy wgl ktoś będzie próbował to instalować na charach 50+.

 

@@Edit: A i chyba chodzi ci o samego moda, szkoda że nie waithacka. ;/

NIE OBCHODZI MNIE - ALBO +

WEJDŹ TYLKO NA PAJACYK.PL I KLIKNIJ W BRZUSZEK.

Opublikowano

A zainstalowałeś moda i włączasz przez metin2.bat? Czy jakoś tak?

@edit

Ehh.. mi działą wszystko dobrze.

Jeśli to pomoże to napiszę, że blokowałem Hsa Bypassem 1.0 ale zostawiałem plik hshield.dat czy cos takiego bo wywalało.

Blokowałem też pliki programem z tego tematu (LockAnExe chyba).

Także nie wiem, co u was źle jest, mi chodzi wszystko dobrze.

Ja lece na parę minut, później może coś poradzę.

Włączam normalnie przez moda, ale spróbuję przez obejście.

21bps1.png

Reklama.

Opublikowano

Nie zadziała to ponieważ mod jest blokowany przez HS! Teraz musi tylko to zrobić Kamer, dziś lub jutro będzie update KamerModa. Cierpliwość to cnota ^^

Opublikowano

Parę słów wyjaśnień.

Po pierwsze ten mod to właśnie aktualizacja 21.04.2011.

Jeżeli nie wierzycie to możecie sprawdzić.

Po drugie nie znam się na waithackach itp., nie interesuję się tym.

Chodzi mi jedynie o nieodrzucanie z konia.

Po trzecie u mnie wszystko dobrze działa, dlatego dałem tego tuta.

Nie jestem jakimś specem od informatyki czy coś, dlatego nie wiem czemu nie działa.

Także jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu to pisać w tym temacie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

cioty kurwa jestescie wywal ten temat nie chce cheatow potem po lesie biegaja ich w pizdziet pograc sie nieda wypierdalac

Kolego to jest forum o cheatach (jak z resztą sama nazwa wskazuje) więc nie możesz mieć o to pretensji ^^ Po za tym myślisz,że ktoś posłuchaj zbulwersowanego,klnącego jak szewc typka?;x Raczej nie więc idź się wyżalać do kogoś innego...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...