Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Z Xampp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pewnien problem z XAMPP.

Nie pokazuje mi Running obok Apache i MySql(obrazek w załączniku)

Czy mozna cos zrobic poniewaz chce zalozyc rejestracje do moje prvia prosze o pomoc :(

post-327918-0-49809900-1303383980_thumb.png

Opublikowano

XAMPP musi być zainstalowany na dysku [C:] [systemowym]. Jak masz na innym dysku to reinstall a jak to nie to,to:

Sprawdź czy nic ci nie blokuje portu 80 [Apache] i 3306 [MySql].


Opublikowano

cały folder z xampp wklej do np : mój komputer / dysk C ;) jakby zadziałało daj + ;D

Zbieram

 

 

 

Plusiki :P

 

 

 

To Ten Zielony Przycisk :P

 

 

 

To Nic Nie Kosztuje A Dla Mnie To Motywacja :P

Opublikowano

To usuń tego XAMPP'a z pulpitu i ściągnij tą instalke [upload by Ja]:

 

Download:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

 

Jak już ściągniesz to włącz instalke i: ['Next >'] i w 'Destination Folder' wpisz 'c:\xampp\' a następnie ['Next >'] no i tu zaznasz 'Install Apache as service' i 'Install MySQL as service' i ['Install'] a jak coś potem wyskoczy to odpowiadaj twierdząco.


Opublikowano

A podczas instalacji miałeś zaznaczone 'Create a XAMPP desktop icon'?

Jak tak to powinieneś mieć na pulpicie skrót do panelu pod nazwą 'XAMPP Control Panel', a jak nie to wejdź do lokalizacji 'C:\xampp' i włącz plik o nazwie 'xampp-control'.

 

PS. Jak koło Apache i MySql nie pisze 'Running' to sprawdź czy jest zaznaczone 'Svc' i daj START.


Opublikowano

Tu co bylo w tym pliku co na screenie pisze ze zmienic opcje: i co tu zmienic ;d?

#

# XAMPP settings

#

 

<IfModule env_module>

SetEnv MIBDIRS "/xampp/xampp/php/extras/mibs"

SetEnv MYSQL_HOME "\\xampp\\xampp\\mysql\\bin"

SetEnv OPENSSL_CONF "/xampp/xampp/apache/bin/openssl.cnf"

SetEnv PHP_PEAR_SYSCONF_DIR "\\xampp\\xampp\\php"

SetEnv PHPRC "\\xampp\\xampp\\php"

SetEnv TMP "\\xampp\\xampp\\tmp"

UnsetEnv PERL5LIB

</IfModule>

 

#

# PHP-Module setup

#

LoadFile "/xampp/xampp/php/php5ts.dll"

LoadModule php5_module modules/php5apache2_2.dll

 

<IfModule php5_module>

<FilesMatch "\.php$">

SetHandler application/x-httpd-php

</FilesMatch>

<FilesMatch "\.phps$">

SetHandler application/x-httpd-php-source

</FilesMatch>

 

PHPINIDir "/xampp/xampp/php"

</IfModule>

 

#

# PHP-CGI setup

#

<IfModule !php5_module>

<FilesMatch "\.php$">

SetHandler application/x-httpd-php-cgi

</FilesMatch>

<IfModule actions_module>

Action application/x-httpd-php-cgi "/php-cgi/php-cgi.exe"

</IfModule>

</IfModule>

 

 

<IfModule mime_module>

AddType text/html .php .phps

</IfModule>

 

ScriptAlias /php-cgi/ "/xampp/xampp/php/"

<Directory "/xampp/xampp/php">

AllowOverride None

Options None

Order deny,allow

Deny from all

<Files "php-cgi.exe">

Allow from all

</Files>

</Directory>

 

<Directory "/xampp/xampp/cgi-bin">

<FilesMatch "\.php$">

SetHandler cgi-script

</FilesMatch>

<FilesMatch "\.phps$">

SetHandler None

</FilesMatch>

</Directory>

 

<Directory "/xampp/xampp/htdocs/xampp">

<IfModule php5_module>

<Files "status.php">

php_admin_flag safe_mode off

</Files>

</IfModule>

AllowOverride AuthConfig

</Directory>

 

<IfModule alias_module>

Alias /security "/xampp/xampp/security/htdocs/"

<Directory "/xampp/xampp/security/htdocs">

<IfModule php5_module>

<Files "xamppsecurity.php">

php_admin_flag safe_mode off

</Files>

</IfModule>

AllowOverride AuthConfig

</Directory>

 

Alias /licenses "/xampp/xampp/licenses/"

<Directory "/xampp/xampp/licenses">

Options +Indexes

<IfModule autoindex_color_module>

DirectoryIndexTextColor "#000000"

DirectoryIndexBGColor "#f8e8a0"

DirectoryIndexLinkColor "#bb3902"

DirectoryIndexVLinkColor "#bb3902"

DirectoryIndexALinkColor "#bb3902"

</IfModule>

</Directory>

 

Alias /phpmyadmin "/xampp/xampp/phpMyAdmin/"

<Directory "/xampp/xampp/phpMyAdmin">

AllowOverride AuthConfig

</Directory>

 

Alias /webalizer "/xampp/xampp/webalizer/"

<Directory "/xampp/xampp/webalizer">

<IfModule php5_module>

<Files "webalizer.php">

php_admin_flag safe_mode off

</Files>

</IfModule>

AllowOverride AuthConfig

</Directory>

</IfModule>

 

#

# New XAMPP security concept

#

<LocationMatch "^/(?i:(?:xampp|security|licenses|phpmyadmin|webalizer|server-status|server-info))">

Order deny,allow

Deny from all

Allow from ::1 127.0.0.0/8 \

fc00::/7 10.0.0.0/8 172.16.0.0/12 192.168.0.0/16 \

fe80::/10 169.254.0.0/16

 

ErrorDocument 403 /error/HTTP_XAMPP_FORBIDDEN.html.var

</LocationMatch>

Opublikowano

Ehhh! widzę że nadal się bawisz tym swoim XAMPP'em a mówiłem ci zainstaluj tego co ja dałem.

 

Edit1: Spróbuj usunąć całą zawartość folderu 'C:\xampp\htdocs' i wrzucić swoje pliki.


Opublikowano

aaa tam wszystko gówno prawda ;)

 

powiedział ci kolega żebyś wyłączył wszystkie rzeczy typu skype gg itd. ale zapomniał o najważniejszej rzeczy ;) zamknij przeglądarke internetową u mnie to rozwiazało ten problem.

 

Jak nie pomorze to dalej będe próbował Ci pomóc

Opublikowano

Zabroniony dostęp!

Nie masz dostępu do żądanego obiektu. Jest on zabezpieczony przed odczytem lub nie może być odczytany przez serwer.

 

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

 

Jak chce wejsc na strone reje to mi up wyskakuje wlasnie.Czy to jest spowodowane tym ze jestem admem i nie moge wejsc ;d?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...