Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyrzuca Z Serva Po Najnowszej Konserwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,chciałbym was poinformować iż po najnowszej konserwacji 21.04.2011 praktycznie żaden hack nie działa.

 

robiłem kilka razy reinstalki, wrzucałem rożne wresje blokad by bypass, lecz za każdym razem kiedy włacze metka załaduje mi się mapa ,pogram ze 10 s i wyrzuca z servera.

Oczywiście kiedy włącze (czystego) metka bez haxów i innych hs blokad metek chodzi...

 

testowane oczywiście na 4 rożnych kompach lecz na wszystkich jest to samo.

 

Krótko mówiąc gameforge zrobił nas w bambuko, i nie działa żaden cheat ;]

# CASE: GELID DARKFORCE           # RAM: ADATA 7-7-7-20 3X2   # PSU: Thermaltake 730 SE
# Mouse:ZOWIE FK2 2012   # CPU: I7 920 4,20GHZ  # SOUNDCARD: Creative Sound Blaster X-FI XtremeGamer
# Mousepad: SteelSeries QcK +        # CPU COOLER: PROLIMATECH MEGAHALEMS REV 2.0 SILVER
# Headset: SteelSeries 5hv2 White    # MOTHERBOARD: P6T DELUXE V2   # CARD: GTX 580 MSI TWIN FROZR
# Keyboard: TESORO DURANDAL ULTIMATE MOBA  # MONITOR: SAMSUNG 85 HZ DUNNO MODEL  # HD: SSD 128 KINGSTON,BE WD1003FZEX 1TB

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...