Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Graphic] Ctd. Vs Hardmystyle


CTD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Graficzny

 

Wyzywający: CTD.

Wyzywany: HardMyStyle

Kategoria: Grafika

Tematyka: Dowolna

Czas: 2 dni

Notka: Dawaj kozaczku. Mam już prace przygotowaną.

 

Wygenerowane przez generator KomputeromaniaK'a

 

p.s.

Na poprzednim koncie usunięte prawa postowania.

Obiecuję że tu nie zdobędę ani 5% .

Dajcie mi nową szansę =D

Tam miałem 70% i głupi nick, więc spamowałem...

Opublikowano (edytowane)

Pod względem grafiki, odmawiam.

Znajdź inny pomysł.

Dzięki, że nazwałeś mnie "kozaczkiem"

 

 

EDIT@

 

Małolacie, ogarnij się!

Chcesz jakiś rodzaj odreagowania po tym co Ci powiedziałem, CrevaN, Baby B, oraz Mou?

Najlepiej zapomnij o tej sprawie, tak będzie dla Ciebie najlepiej, bo wspominam to z uśmiechem na twarzy.

Owszem piszę teksty, ale podobno dla Ciebie to wariactwa, więc dlaczego chcesz diss?

Nie będę się zniżał do Twojego poziomu, robiąc ze swojej pasji, jakieś tanie pojedynki.

Nie umiesz pogodzić się z przegraną w internecie? No trudno.

Tylko chłopcze nie wyskakuj mi ze swoimi sztucznymi emocjami, każdy ma ich dość.

 

Na starym koncie, żeś dał plamy, to teraz tutaj znowu to robisz.

Historia lubi się powtarzać.

Obiecanki cacanki, jak będziesz znowu pisał durne posty to szybko dorobisz się bana/perma/czy blokady postów.

 

Proszę moderatora, o zamknięcie tematu, ponieważ użytkownik robi spam z niczego.

Edytowane przez HardMyStyle

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Boisz się że przegrasz ?? Spokojnie, słaby jestem . :)

Jak chcesz to może być diss, tym razem Ty wyzwij.

 

@Up

Jak dla mnie to ja wygrałem.

Teraz chcę po raz drugi - w oficjalnej wersji, na grafikę albo diss.

Skoro Ty nie, to trudno, płakać nie będę.

A spamu nie robię. Tu i tak posty się nie naliczają.

Opublikowano

Pod względem grafiki, odmawiam.

Nie będę się zniżał do Twojego poziomu, robiąc ze swojej pasji, jakieś tanie pojedynki.

 

Dla ciebie pojedynki na mpc forum to tanie znizanie sie do niskiego poziomu ? No to po chuja w ogole przegladasz ten dzial? Zegnamy pana.

Opublikowano

Dla ciebie pojedynki na mpc forum to tanie znizanie sie do niskiego poziomu ? No to po chuja w ogole przegladasz ten dzial? Zegnamy pana.

 

Przeglądam, bo lubię popatrzeć jak się ośmieszacie... na poziomie 13 latka.

Mówiłem, aby zamknąć ten temat bo obcy przychodzą.

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...