Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zabezpieczyć Flagę W Dominacji


wojtkowixD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coraz głupsze te filmy na ch*j to?

A poza tym jest zabezpieczona strasznie wolno powinno sie rzucić na ziemie.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Nie chcę się bawić w moda czy coś innego ale dla mnie ten temat to SPAM i głupi pretekst do nabicia posta. Ten film brzmi mi tak: "Jeżeli jesteś nie rozgarnięty, nie wiesz co to jest lub masz autyzm to to obejrzyj" (tytuł, nawet taki był by lepszy)

Opublikowano

Nie wiedziałem o tym! Zawsze do flagi biegam przez całą mape a wystarczyło skręcić w lewo i już się jest dzięki twojemu filmikowi wiem jak to zrobić w tak krótkim czasie. Jesteś wielki xD.

Opublikowano

Nieprzydatne. Już niedługo jak podłożyć bombę i zabić przeciwnika.

 

Sorki ,ale moj kanal jest dla zaawansowanych ,ale nie az tak bardzo zeby podkładać bombe czy zabijac przeciwnika !!!

W nastepnych poradnikach :

1.Jak chodzić

2.Jak celować

3.Jak strzelać

4.Jak biegać

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Opublikowano

Dzięki koleś jesteś wielki !!!

Gdyby nie ty nie umiał bym zabezpieczyć flagi na dominacji !

Czekam na nowe poradniki takie jak up i jeszcze kilka :

5. jak skoczyć

6. jak sie czołgać

7. jak nie zabic sie własnym granatem

8.[Megatut] brum brum rtxd

9. jak skutecznie uciekac przed rtxd

10.NAPALM SPALIŁ MI DZIECI CO ROBIĆ ???

11. jak przebic sciane pociskiem

12.jak udusić się gazem nova

13. jak kupic nowa broń

14. jak zestrzelic samolot

15. co robic jak nie ma co robic jak jestes sam na serwie i niema co robic ?

CZEKAM BEZ WYTCHNIENIA NA TE TUTY PROSZĘ POMÓŻ MI !

Opublikowano

Czy już ci mówiłem, że jesteś zajebisty?

Jeśli nie, to sory. Widzę, że twoje umiejętności gry są na wysokim poziomie.

Oferuję profesjonalną obróbkę filmów dla takich hardkorów.

Oczywiście, to też jest na bardzo wysokim poziomie, ale mogę pomóc.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Czy już ci mówiłem, że jesteś zajebisty?

Jeśli nie, to sory. Widzę, że twoje umiejętności gry są na wysokim poziomie.

Oferuję profesjonalną obróbkę filmów dla takich hardkorów.

Oczywiście, to też jest na bardzo wysokim poziomie, ale mogę pomóc.

 

ok, dzieki ,w piatek planuje nakrecic zajebisty hicior , napisze do ciebie

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Opublikowano

ok, dzieki ,w piatek planuje nakrecic zajebisty hicior , napisze do ciebie

 

Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie bardzo owocna

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Ludzie... Czy jeszcze nie zauważyliście że ON przez ironię nabija sobie głupie posty ? Dajcie już spokój.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...