Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Początkujący - Rejestracja Konta Na Nostale.Pl


Edek Skarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

58381812370713395840.png

 

Program:

-rejestracja na NosTale.pl

-jak pobrać grę

-instalacja

 

46986923221538930590.png

 

Aby założyć nasze konto na polskim serwerze NosTale należy wejść na:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Naszym oczom ukaże się m.in takie oto okienko:

46156589731205367259.png

 

Nazwa konta: to co tu wpiszesz będzie potrzebne do zalogowania się (ID).

Email: koniecznie podaj dobry, potrzebny on będzie do aktywacji oraz ew. przypomnienia hasła.

Hasło: będzie potrzebne do logowania się.

 

Teraz klikamy w button:

 

"Rejestracja" - widoczny na w.w zdjęciu

 

Gotowe! Twoje konto zostało utworzone! Teraz trzeba je aktywować, wchodząc do naszego konta email ujrzymy taką oto wiadomość:

 

Tytuł: Witaj w świecie: NosTale!

Treść:

Witaj NAZWA UŻYTKOWNIKA,

 

Serdecznie witamy w NosTale!

Oto Twoje dane konta:

Nazwa konta: NAZWA UŻYTKOWNIKA

Hasło: HASŁO

Zanim będziesz mógł grać, uaktywnij swoje konto. Aby to zrobić, musisz kliknąć tylko na poniższy link, albo skopiować go do okna przeglądarki:

http://www.nostale.pl/user/authenticated/edekskarpeta123/61b7cd5570f42280a7d1bdf66362cf90 <= Podobnie będzie wyglądał twój link

 

Stąd możesz ściągnąć darmowego klienta gry:

http://nostale.pl/main/download

 

 

Dobrej zabawy!

Twój NosTale Team

 

 

NosTale - i więcej?

Odkryj gameforge.com: XXX

Oczekuje Cię niezmierzony i fascynujący świat gier, przegląd wszystkich Twoich kont, jak również szybki dostęp do Twoich gier - za darmo i wystarczy się tylko raz zarejestrować!

 

 

--

Kontakt

 

Gameforge 4D GmbH

Albert-Nestler-Strasse 8

76131 Karlsruhe

Germany

 

Tel.: +49 (0)700 GAMEFORGE (+49 (0)700 426336743)

-Brak wsparcia w grze lub Gamepay pod tym numerem-

Fax: +49 (0)721 354808152

 

Kontakt: [email protected]

 

Sąd Rejonowy w Mannheim, rejestr handlowy: HRB 111190

Nr ident. VAT: DE247446041

Dyrektor generalny: Carsten van Husen

 

Klikamy na link z aktywacją i gotowe!.

 

28891681740686470216.png

 

Teraz musimy ściągnąć klienta gry, wchodzimy tutaj:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Ujrzymy takie coś:

86145470602439482624.png

 

Klikamy na button: "Client Download"

Naciskamy: Zapisz plik

 

Tam gdzie zapisaliśmy plik pojawi się ikonka:

Downloader_Nostale_PL - uruchamiamy

 

Ujrzymy takie coś:

51814787307443066741.png

 

Klikamy "Dalej"

 

Nasza gra się zacznie ściągać, a dokładne informacje będą wyświetlane w kolejnym okienku, mianowicie:

24246701979900511623.png

 

Gdy ściągniemy grę należy ją zainstalować, to nic trudnego klikamy tylko Dalej i Dalej itp. ew. można zmienić miejsce instalacji.

 

Jeżeli nie umiesz zainstalować gry oto link:

Jak zainstalować grę

 

 

Koniec

 

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej pracy. Będą kolejne poradniki! Proszę nie komentować że to nie ma sensu, bo ma.. niektóre dzieci z polskiej sceny METIN2 są na tyle głupie że nie potrafią wykonać paru kliknięć poza "Daj mi Yang". Pozdrawiam!

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano (edytowane)

Dla mnie poradnik się nie przyda, bo co trudnego w rejestracji?

 

Twój post jest zbędny. Warn za spam.

Edytowane przez barycz

napis2q.png

 

Napis by Me

Opublikowano

Dla mnie poradnik się nie przyda, bo co trudnego w rejestracji?

 

To jest Poradnik dla Początkujących...

Opublikowano

Przeczytaj ostatnią część poradnika, oraz zwróć uwagę na to że to jest dla początkujących, a ty do nich nie należysz. Oceniaj moją pracę a nie to czy to jest coś dla Ciebie czy nie. <_<

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...