Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy Pliki 2010 Mają Te Same Liby Co 2006 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie do końca rozumiem bo w temacie jedno pytanie w poście drugie, wiec odpowiem na dwa

pytanie w postacie: Odpowiedz NIE

Pytanie w temacie tez nie

Jak niewiesz to niepisz ... bo na oba pytania odpowiedz brzmi TAK :>

3053080006.png

Opublikowano

Dajesz pliki do innych ścieżek i odpalasz u mnie na dedyku są 2serwery ;)

 

 

Edit Pliki 2010 są dużo lepsze w porównaniu ,bo np na 2006 cztery kanały zabieraja ponad 4gb ,a na 2010 cztery kanały 2gb.

Zbyt duża sygna.

Opublikowano

Dajesz pliki do innych ścieżek i odpalasz u mnie na dedyku są 2serwery ;)

 

 

Edit Pliki 2010 są dużo lepsze w porównaniu ,bo np na 2006 cztery kanały zabieraja ponad 4gb ,a na 2010 cztery kanały 2gb.

ja na 1.5Gb (swoj komp) odpalilem 6 ch przy 7 wywalalo jakies ch ... ( ale ciagle bylo 6 odpalonych ^^ )

3053080006.png

Opublikowano

@Up Hardkor :D Czy da się zrobić tak jak w plikach 2006, że pliki czytają z jednej bazy danych (np. jest player, account) A ja chce, żeby czytało z np. Bolec. Wystarczy edytować configi czy coś jeszcze ?

Opublikowano

Ja się wypowiem tak, do czego są liby? Jest to zbiór konfiguracji serwera pod sh. Np żeby działało pod 64 bity. Tym się nie martw to konfiguracja maszyny a nie serwera.

 

Czy można ? Oczywiście że można. Chcesz aby nie padło logowanie i żeby działały 2 serwery?. Znany program : "Screen". Poszukaj w góóglach instalacje pod freebsd i jazda.

 

podpowiem Ci że wywołuje się się go tak (oczywiście po instalacji).

 

screen

 

Jak stworzyć nowego screena? :

 

screen -S Pliki serwerowe 1

screen -S Pliki serwerowe 2

 

I odpalają Ci się zapasowa konsola.

 

Potem tylko (jak chcesz wbić w jakąś)

 

screen -r Pliki serwerowe 1/2

 

 

 

EDIT:

 

Jeżeli je tak postawisz nie zmieniając konfiguracji będą one czytały z tej samej bazy. Aby wszystko było cacy wpierw wgraj beze pod pliki pod 2010, pliczki będą z niej kozystac, a 2006 tak samo. Pozdro

Zbieram +.

Opublikowano

Ostatnio coś zmieniałem bazy w configach to jakieś errory db sypało, ale zapewne nie zmieniłem wszystkich.

@Up to nie łatwiej porty pozmieniać, choć sposób też dobry :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...