Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Szaman Czy Ninja (Chyba Ninja ;D)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przejde odrazu do rzeczy ninja dagger czy szaman smok?Gram obecnie szamanem smokiem ale padam z ninjami i tak sie zastanawiam czy niezaczac ale decyzja nalezy do was ;d Obecnie gram na PandoraMT2,EliteMT2.Jak ktos konczy to moze oddac mi eq ;d Ale nie rozmawiajmy o tym daje 5 i +

Opublikowano

jak zrobisz 100% abs na ninje to wygrasz z wielkim zapasem hp , na szamana mało kto robi abs więc szaman

a tak btw to twoja decyzja.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Bron +9 - 12 int , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Broń +9 - 12 int , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Hełm n- 10% ludzi, 5+% trucia, jakiś abs na magie, np 15% magia

 

Zbroja +9 - HP 2k lub 1,5K ,abs na dwuręczną/magię/miecze/sztylety

 

Tarcza +9 - 10% ludzi, nno, inta 12 , szansa na odbicie/

 

Kolce - 10%ludzi i abs dwuręka/miecze/sztylety

 

Bransy z nieb ++9 - HP 2k-1,5K 10% ludzi i abs na magie

 

Naszyjnika z nieb +9 - HP 2k-1,5K i abs,abs na magię/dwureke/miecze/sztylety

 

Buty na 59 +9 - HP i abs sztylety/dwureka/miecze/kryt

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Powiem krótko moim zdaniem najlepszom postaćom w grze jest ninja Dagger ale muszę przyznać że szaman smok jest bardzo dobry na wyższym levelu.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Grałem na Elite i ninje padały też zależy ile masz % na ninje zrób tak jak ma być czyli pro elo elo :D i jedziesz malina ;)

Opublikowano

a ja polecam suręBm, ale jeżewli z tych 2 postaci to szaman smok moim zdaniem

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Legenda
Opublikowano

Każda postać jest dobra, lecz trzeba mieć odpowiedni ekwipunek.

 

Tut najlepsze bony.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Jeżeli będziesz miał 85% tych bonów co tu są napisane to dobrze.

 

Pamiętaj o dobrym rozłożeniu skili.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...