Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Item_Proto Na Pliki By Nismo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , jak w temacie bo gdy wchodzę na serwer nie wszystkie bronie mają dmg i zamiast bonu silny na ludzi jest bon silny na pół ludzi chodzi ba bronie 75 lvl +

 

DAM +++

 

Chodzi mi o te pliki które podmienie i będzie wszystko widać bo trochę przeszkadza ; /

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano (edytowane)

Rozpakujesz "locale_pl" Szukasz pliku "locale_game"

Wpisujesz tam jakiego bonu szukasz ,a potem zmieniasz nazwę na jaką chcesz

Jeżeli chcesz widzieć dmg, tutaj masz moje "item_proto"

Podmień w "locale_pl"

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez glinka333

Opublikowano

TOOLTIP_APPLY_ATTBONUS_HUMAN Silny przeciwko Poł-ludziom +%d%% SA << tutaj powinienem zmienić na ludzi ? tak ?

 

Co do tego Konwentora rozwiąże wszystkie problemy z id ?

 

@ Edit

 

Jakis error wyskakuje że nie moge odnaleść nazwy źródła danych, zmieniłem w mysql wszystko

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano (edytowane)

Nie używaj tego konwertera bo jest gówniany :D Próbowałem kiedyś nim konwertować to takie dziwne rzeczy powychodziły że masakra...

Wgraj moje item_proto i będziesz miał z głowy.

Co do bonu.

To jest ukryta treść, proszę

 

Tak to ma wyglądać.

Edytowane przez glinka333

Opublikowano

to czyli jak mam juz ten item_proto który mi wysłałeś w linku to wszystkie bronie mają dmg tak ?

Bo np niebian nie ma dmg nie wiem jak z resztą muszę zobaczyć ( bo pewnie na serwie nie są wgrane , ale od tego zatrudnię jakiegoś technika aby sprawdził ) : D

 

A jeżeli bym użył tego programu

np takiego

 

paker od kamera by tim <

 

Lub

http://www.mpcforum.pl/topic/256873-tutorial-konwertowanie-item-proto-serwerowego-do-clientowego/

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

Dodanie dmg do clienta do parę min roboty.Jeżeli dmg w cliencie nie muszą się zgadzać dokładnie z tymi na serverze to mogę zrobić Ci każdą broń.

Z tym pakerem nie wiem o co Ci chodzi o.O

Opublikowano

Ten pakre wszystko mi ładnie skipował z bazy danych tylko pozostaje problem gdzie to wkleić :D

 

Mam te wszystkie id i nazwy normalnie skopiowane i musze z nich zrobić plik item proto ale jak ?

 

@EDIT

Tutaj daje link do tego co mi wypakowało na wjklej.to dałem

 

http://wklej.to/EzWc1

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

Wszystko działa dziękuje za pomoc oczywiście + za pomoc

 

A tak na marginesie który client osobicie polecacie taki na którym działa spolszczenei ;]

 

@Edit:

 

Tam gdzie nie ma dmg broni to na serwerze trzeba dodać :x

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...