Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Własne Servery - Wszystkie Emulatory


AceBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I po co ta kłótnia?

Wszystkie posty nie mające sensu zostają usunięte i odpowiednie osoby ukarane zostają.

 

#Edit

Część zbędnych postów została usunięta.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

grywałem na servie użytkownika pax-a powiem tyle serwer jest spoko do 30 lvl pozniej nudnie expienie te ograniczenia typu tg do max 30 lvl bo ban... serwer stale sie rozwija... powiem tak raz na miesiąc wrzuci coś małego po ostatnich update przktycznie nie da sie wbić 110 zaczynając od zera chyba ze ktoś ma starą wyfarmioną postać... bugi tj. mozna miec 111lvl dodasz skilla postać scrashowana i i atmoswera średniawa co rusz jakies afery spodnie gm na evencie pozniej odbierane bo za dobre i innym nie pasuje

A ja to P******* wole zozole

Pomocnik
Opublikowano

Server jest cały czas włączony można śmiało grać 24/7 strona : sse-server.pl , codziennie grają dziesiątki osób (praktycznie sami polacy). Proszę o usunięcie posta użytkownika zozol13 gdyż jest to zwykły złośliwy spam spowodowany otrzymaniem bana przez tego usera , ten temat nie służy do oceniania serverów tylko do ich ogłaszania. Pozdrawiam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...