Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Metin2.Us - Gdzie Można Zarobić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!! Gdzie można zarobić na jakieś ładne eq na Metin2.US ?

Bo widziałem za 7kk fajnego fms +9 ale z kad mam wziąć 7kk!?

Raczej nie ze zbierania ...

Proszę o pomoc : Skąd zmotać kase na us :) ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Masz mózg ? A jak na PL zarabiasz ?

 

- ulepszaj

- bij metiny

- drop medale

- drop fmsy w dolinie

 

Człowieku... wystarczy się postarać a nie spamić na forum.

 

 

Pierłeś!!??!?!

Opublikowano

Po 1 nie ma jak zarobić na ulepszanie... Nie ubijesz metków bez eq... Na medale też eq... I na drop fms tez eq... Gdzie tu mózg ?:P

"A siema siema to przypał z podziemia"

 

"Cham i prostak aka pan riposta"

"Co jeden tu to większy głupielok,

I mój rozum taki że lepiej skryć w sombrero,"

"A w nozdrzach,

Ciągle zapach przygody,"

 

 

 

Kolekcjoner Plusików

;)

Opublikowano

Nie wiem jakie są tam ceny ale sądzę że fb i małże a jeżeli bez cheatów to dropic fms'y , riby no i pewnie kd i ku ale to tylko moje zdanie :)

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

Wbijasz 20 lvl eq +6 i lecisz na metki. na metkach wbijasz 25 lvl lecisz gonic malpy i medale dropic. potem z 30 lvl rozwalamy metka 25 30 35 lvl ktore sa w m2. z 35-40 lvl w dolinie expimy i rozwalamy metka z 45 lvl ktore tam sa. z 40-45 lvl kupujemy tanio jakies eq i idziemy do dt ulepszamy i sprzedajemy drozej. np tarcze na 61 lvl.

potem wbijasz gonic pajaki w v1 i dropisz zbroje na 48 lvl itp. dalej mysl sam

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Opublikowano

Moje drogie rady :

 

-Jeździsz na Besty do Doliny

-Chodzoisz na Medale

- Chodisz na Metiny.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...