Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

''Witojcie'' xD

Tak sobie siedziałem i myślałem jak by tu obskubać frogstera z diasów.I chyba mam powtarzam ''chyba''

A wiec kupujemy starter do komórki taki za 10 zl starter to karta sim do komórki.No i wsadzamy starter do komóry i wchodzimy na stronę gdzie kupujemy diasy i wysylamy tone sms'ów (w odstepach czasu co 10 min) i tak ile chcemy razy aż nam ni zablokują opcji xD zanim się spostrzeżemy na naszym kupionym za 10 zł starterze będzie już napewno -20 moze 30 zł w takaim wypadku wywalamy starter ko kosza i już diasy mamy a nasze -30 zł poszło do kosza.

Może być czy coś takiego da się zrobić bo nie wiem mi się wydaje realny pomysł proszę o komentarze pewnie będą negatywne bo przed chwilką wymyśliłem to ale kto wie może to dobry sposób.NIEWIEM proszę ocenić

Opublikowano

Zapomniałeś o owinięciu komórki folią aluminiową i złamaniu karty sim na pół :P Tak serio działa to przy foli tylko dobrze to robić też przy starym telefonie :P . Działa to tak przy foli nie wysyła jakiś sygnałów nie wiem dokładnie jakich ale bez tych sygnałów coś się dzieje i nie pobiera nam kasy czy jakoś tak , potem łamiemy kartę ( uwaga noob`y pierw wyjmij z telefonu tą karte inaczej telefon też pójdzie do kosza xD) i kartę do kosza i nas nie namierzą wtedy . No chyba , że FBI xD , albo Maciek z Klanu :P

darkvadersygna.png
Opublikowano

Wiedzalem ze coś ominąłem ale pomyśl miałem nawet dobry.Mam starego lg ks360 i jeszcze gdzieś powinien być taki stary telefon z czarno-białym wyświetlaczem nokia tlyko nie wem czyn ie oddałem do muzeum xD NIE NO ŻARCIK.Wiem w szkole segragują komórki zwędze jedną nikt nie nie skapnie SERIO

Pomocnik
Opublikowano

to jak ci się uda doładować te 1000 diasków to mi też doładujesz ?

 

 

<span class='bbc_center'><strong>Automatyczna wiadomość.</strong>

 

Ten temat został przeniesiony z forum:

<strong>"<a href='http://www.mpcforum.pl/forum/241-single-player/'>Single Player</a> -> <a href='http://www.mpcforum.pl/forum/263-problemy-z-grami/'>Problemy z grami</a>" </strong>

do:

<strong>"<a href='http://www.mpcforum.pl/forum/1-forum-ogolne/'>Forum Ogólne</a> -> <a href='http://www.mpcforum.pl/forum/2-pogaduszki/'>Pogaduszki</a>".</strong> </span>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie zadziała na 100% ja coś takiego miałem kiedyś bo bawiłem się w GoCardzie czy jakoś tak to jest w telefonach i miałem -3zł ;p Ale na takim czymś nie zadziała

entisttag.png

 

Użytkownik Który Został Zbnowany :Napewno

Okres Bana: Perm

Moderator / Admin Który Nałozył Blokade : Lord Makin

Powód :Spamer/idiota/grozi administracji/dureń (Za coś tekigo Max 72h Ban A Nie Perm )

 

Link Do Tematu :

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/247974-napewno/

 

Lub Przenieś Mnie !

 

Zasłużyłem To Poproszę Plusika O To Jego Wygląd : add.png

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...