Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co Sądzicie O Szamanie Smoku?


ManiaqFPSandRTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, Co sądzicie o szamanie Smoku? Jakie są wasze opinie na jego temat, jak sobie radzi w PvP, Expie itp ") Mam zamiar nim zagrac. I jaki lepszy build UM jest? Strzelak - Pomoc - Skowyt - Blogo

czy Strzelak - Blogo - Skowyt - Pomoc

zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

w expie :

 

- radzi sobie dosyć dobrze jeżeli ma skile dobrze rozstawiona , i tak samo z statystykami

- broń dla smoka na exp :

- tylko dzwonki !

 

 

pvp :

- jeżeli masz skile od G1 - P

wymiatasz nie ma lepszych od Cb

 

chociaż do pvp dobrze radzi sobie też healer

 

ogółem :

szaman smok - dobra postać

 

a ze skillami jak ty mówisz to naj :

 

Strzelak - Blogo - Skowyt - Pomoc

 

 

a i jeszcze 1

 

 

smok może zawsze buffować w pt więc masz exp za free ;)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

ViiperPL szkoda mi takich dzieci jak ty którzy sądzą że smok nadaje się tylko do buffowania. W expie jak go dobrze rozwiniesz to potrafi być lepszy od twojego pro elo elo foja...

 

pod exp:

 

-z konia pomoc,błogo,skowyt,strzelak

-z buta i zarówno z konia pomoc,strzelak,blogo,skowyt

 

staty:

 

- 2;1 int-wit jak wymaxujesz int to 2;1 wit-zr i maxuj wita potem reszta w zr

 

Do expa z konia antyk z wysokimi sr, z buta jesion z dobrymi um

Legenda
Opublikowano

Proszę tu masz poradniki na temat tej klasy postaci.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/209748-tutszaman-smok-czyli-co-i-jak/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/310634-tut-szaman-smok-gdzie-ekspic-jak-zaczac-do-czego-sie-nadaje-tutaj-znajdziesz-odpowiedz/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/328461-tutszaman-smok/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/259477-tutorialszaman-smok-to-nie-tylko-buff-przekonacie-sie/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/175484-tut-jak-zaczac-szamanem-smokiem/

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

ja ci radze szamana smoka zrobic sobie jako buffa i bufac sobie na glowna postac ^^

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Szaman Smok to postać stworzona do "pomocy" innym graczom. Jeśli chcesz mieć pro postać do pvp to zrób healera lub BM, lecz jeśli chcesz expić w pt to zrób Smoka, WP lub woja.

Opublikowano

Szaman Smok to postać stworzona do "pomocy" innym graczom. Jeśli chcesz mieć pro postać do pvp to zrób healera lub BM, lecz jeśli chcesz expić w pt to zrób Smoka, WP lub woja.

No cyba jestes smieszny..

Szaman smok to szaman Smok jest jedna z lepszych postaci w pvp..

latwo trafic ninje na niewidce gdyz skowyt uzywasz kiedy chcesz kazdy woj pada pod skilami.ninje tez.. problemem sa archer i Bm bo to postacie dystansowe ale np na Hybridzie jedymym surakiem ktory mnie kladl byl Agrameon a ja gralem smoczkiem wiec SMok jak najbardziej dobry do expa a jaeszcze lepszy do pvp

 

zauwaz ze nie musisz jak inni grac na 2 konta bo masz buffy i skile dzieki ktorym dobrze sie expi :P

 

 

SZAMAN RLZ nie sluchaj ich ze tylko do bufowania bo wiekoszsc z nich na serie pada..:P

 

 

Wada to to ze ciezko bije sie bossy :P

 

 

a reszta jest jak najbardziej ok :D

Opublikowano

Smok moze byc uniwersalna postacia do expa badz pvp. Moj szaman lvl 45 z skillami m5 niezle expi, w pvp tez nawet nawet. Jesli ci sie expic niechce to mozesz poprosic aby ktos do pt cie wzial jako bufa.

Wiem ze zaczynasz na us'ie ... eq szamana dosyc tanie tak samo ku.

1364672805-U250359.png

Opublikowano

Szamanem gralem tylko 2x na niezlych 4funach bo nie umiem nim expic ;p Ale do pvp jest kox i jeszcze + ze malo kto ma absy na szamana lub kd i tarczy tez prawie nikt nie ma bo do tarczy smoka trzeba perly ;pp

Opublikowano

Smok to dobra postać w PVP, na równi z BMem i trochę słabsza od healera.

 

- Tanie KU

- Tanie Eq

- Możliwość bardzo skutecznego samodzielnego expa ( z boja + antyk śr 32+ z kd +4 do tego 11k + hp i ok 500 defa świetnie radzi sobie w V2 ).

- Możliwość buffania czyli mamy exp za darmo

- Szamani chętnie brani do PT oraz silniejszych gildii ( kto grał szamanem wie o co chodzi )

 

Build : Strzelak > Błogo > Skowyt > Pomoc. Bo przecież prawdziwe PVP zaczyna się na 75 poziomie :)

 

Ogólnie polecam Ci postacie typu : Szaman Smok/heal Sura BM i ninja archer. Dają dużo satysfakcji z prowadzenia.

Opublikowano

Szaman smok- buff malina.

Pod pvp brałbym prędzej healer'a, no jak byk nie patrzeć na eq na privach smok czasami potrafi wywalić .

Opublikowano

Oczywiście bierz go jako Buffa.

 

Tanie KU-możliwości są.

 

Na priwach też jest niczego sobie postać.

 

 

Spróbuj,jak Ci się nie znudzi to porostu przestaniesz nim grać.

Opublikowano

Powiem tak szaman smok to jenda z najlepszych postaci w grze.

W PvP jest bardzo dobra ale to dopiero na wyższym levelu.

 

Masz tutaj poradnik o Szamanku smoku :

 http://www.mpcforum.pl/topic/175484-tut-jak-zaczac-szamanem-smokiem/ 

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Szaman smok - 80% graczy używa tej postaci do "buffowania" a 19% do "pvp" i 1% do "expa"

Przygarnięta w dobre ręce skille G/P - Maszina pvp. Bez buffów to jest nic.

 

Tyle ode mnie.

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Opublikowano

Zalety Healera:

- Bardzo tanie Księgi Umiejętności

- Bardzo dobra postać do pvp

- Możliwość usuwania negatywnych efektów(zatrucia,spowolnienia,)

- Celne skille

 

Ale też ma wady :

Wady Healera:

- Ciężko się expi

- do pt(party) i gildi chętniej biorą szamanów smoka

 

2:1 INT:WIT potem zręczność

 

uniwersalny build :

 

Przywołanie Błyskawicy -> Leczenie -> Błyskawiczny Rzut -> Zwinność -> Burzowy Szpon -> Zwiększenie Ataku

 

Tu masz taktyke pvp :

http://www.mpcforum.pl/topic/220624-taktyka-pvp-szamanem-healerem/

 

 

Wachlarz do pvp, Leczenia w pt, expienia bez konia. Wsadzamy do niego KD: Powtórki, Śmierci, Penetracji oraz

Wojownika/Sury +3 bądź +4.

Dzwon do expienia na koniu. Wsadzamy KD: Potwora, Śmierci i Penetracji równierz +3 bądź +4.

 

 

 

Jeśli planujesz nim pograć dłużej to bierz lekarza.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...