Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zarobić Na Małżach W 3 Sek Dużo Kasy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj wpadłem na pomysł aby sprzedać małże , miałem 3 małże.

I myślę wystawię po 10kk i 3 będzie za 100kk.

Jeden noobek podchodzi ma pierwszy lvl i kupuje pierwszą małż , drugą małż i 3 za 100kk.

Możecie tak robić z rożnymi itemkami , które sprzedawać można za niższe ceny.

Bo jak ktoś zobaczy sklepik. Małże 10kk to kupuje jak głupi , byle szybko.

Wiem że było na forum nie raz , no ale wielu osobom się przyda.

Za 3 małże 120kk po prostu mniam.

Opublikowano

120kk to 30 groszy, no ale nic... Na Metin2 PL to ujdzie, ale na innych globalach czy też na privach - nie ma szans...

Opublikowano

Czy ja wiem czy się opłaca bo jak wykupią tylko te po 10kk to więcej stracisz niż zyskasz ;>

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

Ja muszę sie przyznać kiedyś się nabrałem na to na rybki kupiłem za 120kk rybkę było to dawno jak jeszcze riby chodziły po 500k (Byłem troszkę Zuy) :( A teraz ?? Kumpel sie podniecał na PL`u że kupił fms+0 za 50kk :( Wgl jak ja słyszę na polu "ej Zamawiam yangi na PL`u teraz po 4zł" (wczoraj tak miałem) to mi sie śmiać chce Zagrajcie Sobie na SG Fajny serwer tani itp albo na US

 

A co do tematu Stary sposób

 

Dziękuje i pozdrawiam ZuyAdam :)

Kiedyś tu coś będzie :f

Opublikowano

Tak to ja dawno dawno temu robiłem. Miałem ok. 30 małży i z tego ok.20 małży było po 600k, a reszta po 6kk. I dużo osób się na to nabierało ;p

Opublikowano

może i działa, ale według mnie to jest n00bskie. Nie dam ani + ani -

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...