Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Moje Wybonowane Eq Na Pl Podziwiać;]


Kosior123456

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale gowno.... 5 zl max za kazdy item przy dzisiejszych cenach na allegro^

 

 

gówno to ty możesz mieć w ... >.<

 

Eq fajne, jak sam bonowałeś to pewnie sporo kaski poszło, ile w PLN warte dokładnie nie wiem ale nie napewno 5zł 0,0, wylicz ile kasy na to poszło i troche spuść, może ktoś kupi

Opublikowano

ty kurwa czolowcu z iq 3 zauwaz ze na allegro 1kkk kosztuje jakies 20 zl.. wiec nie wiem czy on dostanie tyle za to eq.

 

 

a co do upa to kurwa mnie urodzila mama niewiem jak cb ale sadzac po twoich postach to predzej cb na allegro kupili chociaz takiego gowna to kurw z doplata bym nie wzial.

 

 

 

pachol pierdolony pisze 30 zl a liczac 5x5 zl = 25, naucz sie kurwa czytac ze zrozumieniem dyzmozgu jebany

1377774857-U369478.png


Opublikowano

ty kurwa czolowcu z iq 3 zauwaz ze na allegro 1kkk kosztuje jakies 20 zl.. wiec nie wiem czy on dostanie tyle za to eq.

no tak 1kkk a to jest yang a nie eq iq to ty masz 3 bo nie porwnujesz eq z yang <_<

Opublikowano

Oj ja ani 1zł niewydalem na gre;)

 

a eq mam z pewnego zrudła;)

aol darmowe sm ;d

@edit aha no to GZ ;P dla kumplai ciebie ze masz takiego farta

Opublikowano

Po 1 Co z tego za yang na allegro jak teraz wszystko sprzedaja za kamienie kasa z allegro to chyba na ksiazki i eq na start i nic wiecej.

Po 2 Ladne eq w cenach sie nie znam niestety :/

Opublikowano

te itemy na allegro warte z 10zl a ty na nie pewnie wydales 500zl

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Eq fajne mysle ze za wszystko wezmiesz +200 zl :)

 

Przelicz sobie ile warte w yangach potem przelicz to na zl :) 1kkk = 4 zl

 

Moim zdaniem boga okolo 15kkk = +60 zl

Lwia 12kkk = +50 zl

Upiorna 10kkk = +40 zl

Zelek 10kkk = +40 zl

Buty 10kkk = +40 zl

 

Piszac to patrzylem tez na allegro te itemy chodza nawet drozej niz napisalem :)

 

Edit. hehe widze juz te przedmioty powystawiales :)) Usun te zdjeia z mpc bo cie jeszcze ktos podkabluje ;p

 

http://allegro.pl/boga-9-5x-bon-licytacja-od-1zl-i1567152239.html

http://allegro.pl/lwia-tarcza-9-5x-bon-zapraszam-do-licytacji-i1567152469.html

Opublikowano

hoho ale ziomek mądry jesteś, zasłoniłeś + ile KD, a zostawiłeś ile te kd daje BRAWO :D

 

ale eq fajne fajne;)

Opublikowano

Ja powiem tak. EQ masz pro i dostajesz + a co do ludzi co mowia max 5 zl to sie jebnijcie w leb.

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...