Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected]Crysis 2 Geoning D3D Menu V1.2 - Przejrzyj Changelog Koniecznie..


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa wersja!

http://www.mpcforum.pl/topic/336562-undetectedcrysis-2-geoning-d3d-menu-v13-nieskonczonosc-amunicji-energi-i-tagi-niewidzialnosc-na-zawsze-oo/

Jak uruchomić?

  1. Odpalamy gre, i w opcjach wyłączamy pełny ekran
  2. Uruchom hacka, czyli plik Crysis 2 Geoning D3D Menu,
  3. Hack automatycznie pojawi się w grze.
  4. Teraz możesz właczyć ponownie pełny ekran

 

Hack jest nieśmiertelny na update gry!! Działa na każdą edycje, (Demo, beta, 1.0, 1.1, 1.2)

 

ChangeLog

15.04.2011 - v1.2

- Zamiast Stride użyto adresów do Chamsów

- Chams działa na wszystkie skiny

- Chams działa na wszystkie odległości

- Chams działa na tryb zamaskowany, niestety tylko przenika przez ściany, nie zmieniając koloru

- Usunięto czarne tło z opcji Exit Game

- Chams nie usuwa elementów na Radarze 2D, także te w menu

- Chams nic nie zmienia oprócz tego co ma zmieniać xD

- Chams działa na SinglePlayer

 

13.04.2011 - v1.1

- Wycentrowanie Crosshair'a

- Dodano reklame MPCforum.pl

- Poprawiono Chams'a

- Nie koloruje GPS!

- Nie koloruje podłóg!

- Naprawiono Crashe

- Nie użyto Themidy

- Usunięto czarne tło

 

12.04.2011 - v1.0

- Napisanie hacka !

 

ScreenShot - W rzeczywistości linie są proste :)

 

screenshotlv.png

 

Download

http://hotfile.com/dl/114519004/f0116eb/Crysis_2_Geoning_D3D_Menu_v1.2.zip.html

VirusTotal

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a39d257c9b68c2a1ca851d1462cb170e085e417c80d3c1ec1c45b34a7ee881a7-1302769212

Opublikowano

Extra :D Nic dodać, Nic ująć xD

_______________________________

Tylko że mi nie działa :(

Czy robie coś źle:

 

-Odpalam Crysis 2

-Loguje się

-Alt+Tab

-Włączam botka

-zamykam stronę MPCForum

-klikam na gre i znika <_<

Opublikowano

Extra :D Nic dodać, Nic ująć xD

_______________________________

Tylko że mi nie działa :(

Czy robie coś źle:

 

-Odpalam Crysis 2

-Loguje się

-Alt+Tab

-Włączam botka

-zamykam stronę MPCForum

-klikam na gre i znika <_<

Jak uruchomić?

  1. Odpalamy gre, i w opcjach wyłączamy pełny ekran
  2. Uruchom hacka, czyli plik Crysis 2 Geoning D3D Menu,
  3. Hack automatycznie pojawi się w grze.
  4. Teraz możesz właczyć ponownie pełny ekran

Opublikowano

AAA moja wina. Przepraszam bardzo nie zauważyłem " i w opcjach wyłączamy pełny ekran " bardzo przepraszam za spam :O

 

DZIAŁA JAK MARZENIE xD:DxD

Opublikowano

Geoging mozesz zrobic zeby czams poszczegolnych roslin nie kolorowalo? ;P.

 

PS: moglbys dodac do hacka no reolad i no rekoil lub unlimited ammo albo hp :D

Opublikowano

n hp nie mialo by sensu i bylo by nie mozliwe :P wtedy bys jechal na god modzie ajest mozliwe zebys dodal aima? ale jak cos lap + :D

Opublikowano

ta wersja mi działa, ale czasem myszka się zawiesza i jest w lewym górnym rogu :P

Najpewniej AutoShot tak działa ;]

Opublikowano

Napiszę tu bo możliwe że nie czytasz PM.

 

Otóż czy Twój kod do chams działałby w innej grze? I czy mógłbyś mi go podać, oczywiście jeżeli NIE możesz go udostępnić to to zrozumiem.

 

Przepraszam za off-top

Opublikowano

Napiszę tu bo możliwe że nie czytasz PM.

 

Otóż czy Twój kod do chams działałby w innej grze? I czy mógłbyś mi go podać, oczywiście jeżeli NIE możesz go udostępnić to to zrozumiem.

 

Przepraszam za off-top

o,O ?

Zawsze czytam. Odpisałem, że tak, i że nie dam.

Opublikowano
Otóż czy Twój kod do chams działałby w innej grze?

tak jak juz Geoning napisał, kod działałby tylko trzeba wyszukac odpowiednie stride

a skoro pytasz o takie rzeczy to wydaje mi się, ze nie poradzisz sobie z nim nawet jesli bym Ci go podal :)

 

co do hacka to oczywiście + :)

//Tak właściwie zrezygnowałem ze stride, użył adresu odwołujący się do tekstur ^^

Hejo

Opublikowano

niewiem dlaczego.. ale na tym 'Hacku' mnie kicka co 4-5 map.

wywala do błędu windowsa..

 

pomożecie?

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...