Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Nowego Miasta - Skycity!


asd1111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka...

 

Dziś rano widząc swój budżet wpadłem na pomysł by założyć jakieś niezwykłe miasto... I tak się też stanie... Razem z Wilankiem mamy zamiar założyć niezwykłe miasto - SkyCity!!! Będzie ono niezwykłe, ponieważ będzie zbudowane 40 kratek nad ziemią a pod nim będą rozciągać się piękne widoki... Założycielami będą: asd1111 (prezes, ja) oraz Wilanek... Aktualnie szukam budowniczych do powiększenia platformy w powietrzu 20x20 do 900x900... Jeżeli miasto się przyjmie, mamy z Wilankiem zamiar powiększyć je do rozmiarów 1300x1300... Szukam trzech budowniczych... Jeżeli ktoś chętny, pisać w temacie zgłoszenia albo w grze na /msg... Po zrobieniu platformy, dani budowniczy będą już zajmować się budową miasta...

Wzór zgłoszenia:

 

Nick w grze:

Wiek:

Dzienny czas gry w MC:

 

 

Oto parę SS co będzie naokoło miasta:

 

20110414144316.png

 

20110414144606.png

Nothing to do here.


Opublikowano

Nick w grze: zenit

Wiek: 17 lat

Dzienny czas gry w MC: Dwie do dziesięciu godzin:)

Aktualnie Mu Online...

Od czasu do czasu jakiś priv metek;)

Opublikowano

Nick w grze:SebastianxDx

Wiek:16

Dzienny czas gry w MC:5/10godz codziennie

Proszę o przyjecie

reflinki w sygnie

Opublikowano

Niech się jeszcze ktoś wypowie... Wziąłbym szakala ale on gra jak mu się chce, więc nie można na nim polegać a kolegi up rzadko widzę... Jak ktoś do jutra nie napisze podania to chyba biorę krystka...

Nothing to do here.


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Budować mi się nie chce, ale mam trochę kasy więc jakbyście potrzebowali dodatkowego sponsora to napisz mi najpierw na MPC.

Opublikowano

Nick w grze: ZerV

Wiek: Czy to ważne ? Wystarczająco. (pw)

Dzienny czas gry w MC: Święta więc mało, zazwyczaj 3-4

Ogarnięty i Kreatywny.

Sygnatura.

Opublikowano

Nick w grze:xAdeHade

Wiek:14

Dzienny czas gry w MC:Zalezy . Ale około 2-5h

sygnaaa.jpg

 

nie interesują mnie wasze plusy i minusy, nie potrzebuje ich, nie zbieram ich.

Moderator serwera MPCForum.

Nick w Grze:xAdeHade staram się na globala =)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...