Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znasz Się Na Skuterach? Właź


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Yo. Wczoraj kupiłem akumulator do skutera, dziś podłączam niby wszystko git. Ale tylko jak przekręcę kluczyk zapala mi się tylne światło jak by było zaciśnięty hamulec.. Normalnie odpala bez zaciśniętego hamulca (powinien odpalać jak zacisnę hamulec) dodam że jak zacisnę hamulec to światło gaśnie tak jak bym wyłączał hamulec. Na odwrót jest.. Jedynie co wymieniłem to akumulator i bezpiecznik spalony. Może wytłumaczę jeszcze raz :D Odpala normalnie tak - Kluczyki, zaciskam hamulec, starter i odpala a teraz mam tak że Bez zaciskania hamulca (światło się pali ale hamulec nie zaciśnięty) i odpala. Wiem że to zawiłe ale może jakoś ogarniecie. HELP.

 

Rozwiązałem problem. Wyczyściłem i wyregulowałem troszkę czujnik. Teraz drugi problem. Gdy chcę odpalić to rozrusznik brzmi jak hmm mikser i nie łapie wgl obrotów i nie odpala. Myślałem nad szczotkami a Wy co myślicie? ;/

Skuter to nawet nie wiem jak sie nazywa juz patrze w dowód.

Benzhou YY50QT-6

Edytowane przez Baby B

1303741113-U170772.png

Sygna by

TamiS

Opublikowano (edytowane)

-Odpalaj na kopkę

 

-zwiększ obroty

 

-przy odpalaniu odkręć trochę manetkę (gazu).

 

-wyczyść świece.

 

 

Idź na forum gdzie zajmują się takimi problemami.

Bo tu nie radze szukać dobrej odpowiedzi.

 

@@DOWN

 

Prawie zawsze jak są niskie obroty to słabiej się kręci.

Stąd twoja myśl że zgaśnie.

Edytowane przez camasutra
Opublikowano

Pewnie wyregulowany Gaznij

 

PS. jak Wchodzi na mniejsze obroty to tak jak by chciał się wyłączyć ??

 

Kumpel tak ma w W Gillera Runner Sp Czyli w markowym a to chinol więc wszystko możliwe

image.png 

JAK POMOGŁEM DAJ +

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...