Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Dam Radę Na Marmurku W V2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc mam ninja archera 38lev, 7k pż, buty 5% na omdlenie polimformia na P

 

jelon +9 śr 8%, kd powtórki +4, 6^ na zwierzaki, 20% szybkości zaklęcia i kozy śr 22% bez kd.

 

 

zbroja na 0 lav+9 z kd speeda +4

 

ps. gram na privie, ale nie chce mi się bez zbroi expić na BO, bo to z kozikami długo schodzi, a fmsa nie robię.

 

 

Odpowiedzi nagrodzę +/- ;)

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Opublikowano

Dasz radę ale po 1 grupce, ale i tak ciężko Ci będzie.

Lepiej idź na pustynię doexp 45 potem BO i v1 loch pająków.

Na privie do tego jeszcze...

Opublikowano

MCMetinPro, na BO biorę po 1-2 grupki ale biję to ok minuty, a zbroje i lepsze eq mam dopiero na 42lev i wzwyż

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Opublikowano

A to jest serwer hard czy jak ?

Bo jeżeli ostro hard to nie zabieraj się tak jak pl.

Exp normalnie tak jak każdy gracz i leć na każdą inną mapę po zmianie odpowiedniego poziomu. Zaledwie różnica między levelami to 4 poziomy.

Nie możesz pójść na pustynię i tak wbić ten 42 ?

Opublikowano

to taki średni xD

mogę iść na tę pustynie, ale moje pytanie brzmiało: Czy dam radę w v2

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...