Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Fajne Pliki Serwerowe Pod Exp Ale Z Dodatkami ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Poszukuje plików serwerowych takich ciekawych niecodziennych tzn jakie ?

Mają być bardziej pod exp żeby nie wbić 90 lvl w jeden dzień .

Dodane Bronie i przemiany np z 75 > 80 czy jakos tak wiecie o co chodzi

Zbroje też z stalki jakies niebianskie stalki czy coś

bez bugów

 

Ogólnie takie ciekawe niecodzienne jeżeli gdzie sie walają wam lub są na forum a ich nie widziałem podeślij a na Bank sie odwdzięczę

 

Dam 3 dniowy max +++++ i ocenę 5 w profilu

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

 

co prawda niemieckie,i tylko da się syrka robić ale bardzo stabilne :) Dodać niebiańskie stalki itp. ? nic trudnego dużo tut-ów jest tutaj na mpc :)

 

A podaję te, ponieważ mają one exp,yang jak na PL . I jeżeli chcesz pod expa to łatwo będzie je edytować :)

Opublikowano

Bardziej mi chodzi tylko o te ustawienia serwera nie cały serwer :D

 

Hongkong

Item_ ....

 

ITp :)

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Czy do tego można wgrać właśnie takie gotowe pliki że bedą bronie na 80 lvl zbroje itp ? taki gotowiec istnieje ?

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

hmm:) da się wgrać:P stawiasz serwa , wgrywasz query itemków które chcesz mieć na serwie i je masz :) a pełno tut-ów jest , w których są właśnie zapytania do Navi ;)

Opublikowano (edytowane)

Ok + -sik za pomoc :)

 

A teraz jeszcze jedna prośba

Pobieram te pliki co podał globasek

 

I potrzebuje do nich właśnie ciekawych querów itemków

ogólnie to co pisałem w pierwszym poście :)

 

Za pomoc oczywiście leci + i5 w profilu :)

 

@ Edit : Słyszałem że na plikach 2010 nie można robić serwera hamachi bo nikt nie wejdzie to prawda ?

Edytowane przez gruby1011

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

To mit, że na sf2010 przez hamachi nie mogą inni na serwer wchodzić. Co do nowych zbroi, mieczy i pozostałych przedmiotów zapraszam do działu Tutoriale i download.


 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...