Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] (Nie Wiem Jak Sformułować Temat)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak już napisałem nie wiem jak sformułować temat. Ale mam dla was prośbę, czy ktoś z was mógłby zrobic werscje tego (http://www.mpcforum.pl/topic/291472-tutdlwszystkie-zbroje-8-dla-kazdej-postaci/) do oglądania na youtube.pl .?? (nie musi być to wasz filmiki, może być kogoś innego, ale ważne żeby można było to all zrobić z niego, albo na party, czyli osobno jak wrzucić na pliki i osobno na clienta.)

Gdyż nic nie rozumiem z tego poradnika.

 

Dla tego co przedstawi na filmiku prawidłowe rozwiązanie do stanie 5 i +(lub jak ktoś woli - )

Jeżeli mi nie jebniesz - pójdę za tobą do domu i zatłukę cię jak PSA.!!!

Opublikowano

Czyli chcesz gotowca. Co tam trudnego ? wszystko jest wytłumaczone jak powinno. Trochę mózgu :) masz pełno tut-ków jak rozpakować ,spakować .epk i .eix więc do roboty

 

@Down

jak nie wie jak dodać na serwer - to po co się bierze w ogóle za stawianie ?:)

 

jest masa tut-ów na mpc , które pokazują co i jak zrobić ;]

 

@TenNowy

 

Jak już nie wiesz nawet jak zrobić system ulepszania epików to po co się brać za robotę ?:|

Opublikowano

@up

myślę że kolega który napisał ten temat nie wie jak dodać na serwer i potem jak dodać do clienta

 

Ja też myślę że to jest trudne ale zgadzam się z UP

trochę mózgu i po sprawie :D

jednak nic z tego...

ale powinieneś to zrozumiec co w tutorialu...

@up masz rację ze jest dużo tut'ow jak to zrobić co gdzie wstawić....

to jest bardzo łatwe :P

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Fajnie by było jakby ktoś tak zrobił gotowce, powiedział co gdzie wgrać, nawet na cienta (rozpakować pliki umiem, a jeżeli nawet to mogę ściągnąć nowy wygląd zbroi z str kamera).

 

Wiec bardzo proszę aby all było wytłumaczone jak dla newbie (kręcę się w tym jak postawić serwer od ok miesiąca, a zostały mi te zbr, AV2(HELP: http://www.mpcforum.pl/topic/332309-szukam-pliki-do-groty-av2/) i zrobić system ulepszania itemów epickich).

 

@ globasek System ulepszania epików z nowymi zbrojami.!!!

Jeżeli mi nie jebniesz - pójdę za tobą do domu i zatłukę cię jak PSA.!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...