Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Własne Servery - Wszystkie Emulatory


menelisko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o 6 to ty wstajesz, nie masz dowodow ze masz te zakichane 19 lat bałwanie. Przez neta każdy może być kozakiem, sie wkońcu znajdzie malo lat ktory kozaczy, i dostanie wpieprz w realu. Do widzenia pani :*

To nie miejsce na kłótnie geniuszu.

Moim zdaniem, czy mam czy nie mam to jest już tak mało istotne a ty jedyną rzeczą jaka możesz napisać ile mam lat chociaż nie wiesz a wstaje 5:10 tramwaj mam o 5:37 i jestem w pracy o 5:57 i nie wiem czy cie to tak strasznie dziwi ze ktoś ma prace ? czy ze porostu zżera cie zazdrość ze mam 19 lat i dlatego próbujesz za wszelką cenę wybić to sobie z głowy wmawiając sobie i mi ze mam lat 12 ? bo ja ciebie nie rozumiem juz pisałem jedna osoba na forum ma podobne zdanie o tobie jesteś po prostu irytującym 16 latkiem z trądzikiem, który jak na razie w życiu jedyne co osiągną to lvl i erekcje.

43acddd952af69b7.jpg
Opublikowano

nie dziwi, poprostu tu piszesz inaczej w silku inaczej, tutaj chcesz zaimponowac innym i przekoanc ich ze nie masz 12 lat? ...

W silku piszesz jak 11 latek, juz nie mam na cb zdania ...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...