Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Real-Craft Nowy Serwr ! No Wl No Hamahi !


LolekMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAJ NA NOWYM SERWERZE REAL CRAFT !

 

IP : 87.204.161.0

 

NA SERWERZE TYLKO JEDNA KOMENDA ! (LWC)

CUBOIDA MOZNA KUPIC ! OGOLNIE BUDUJEMY SIE BEZ NIEGO

MAX PLAYERS 25 osob !

 

ZAPRASZAM

 

regulamin:

o dzialke z ochrona pisz do admina

nie kradnij

nie niszcz

nie przeklinaj

nie pros o itemy

nie narzekaj na lagi (jesli są )

 

 

FORUM : http://www.real-craft.pun.pl

Chciałbyś własną strone www ?! ZAPRASZAM

www.aron-lolek.tk

>>KLIKNIJ<<

Opublikowano

Serwer fajny admin mily ale jest minus jeden gracz mi ugradl dom bo tam nie bylo drzwi-.- niepolecam na stronie pisze ze budowanie na czyis domach jest ban KLAMSTWO

karzdy robi se co chce

Opublikowano

Serwer fajny admin mily ale jest minus jeden gracz mi ugradl dom bo tam nie bylo drzwi-.- niepolecam na stronie pisze ze budowanie na czyis domach jest ban KLAMSTWO

karzdy robi se co chce

wprowadzilem cuboida for all

Chciałbyś własną strone www ?! ZAPRASZAM

www.aron-lolek.tk

>>KLIKNIJ<<

Opublikowano

Co sie bede rozpisywal ;d Jeden z lepszych serwerów na jakich gralem a gralem na Wieeeeelu serwerach ;D Jeszcze niech będzie Dedyk to Mientko w gaciach ;d

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Opublikowano

czy na pewno to jest bez hamachi i czy jest 24/h ????? prosze napisac na e [email protected]

 

 

Tak to jest bez hamachi.

Nie nie jest 24/7 bo powstał wczoraj ale będzie ;]

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Opublikowano

Elo, jestem nowy , co mam zrobić żeby dołączyć do server;a? bo mi wyskakuję jak wpisuję ip , failed to connet ; connection timeout

 

Jak wchodzisz przed godziną 11-12 to serwer moze być OFF bo nie jest dedyk kolo 12 - 13 odpalają.

Albo źle wpisujesz Ip ;]

 

Pomogłem daj + ;p

 

@edit. !

 

W tygodniu serwer jest on 15:00-23:00

W weekend non stop ;d

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Jeebać cenzure

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...