Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Bug]Ze Zbroją Masz Niższy Lvl Niż Ma Zbroja Hwang ? Żaden Problem


KillFrenzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemak dziś chciałem wam przedstawić ciekawy i bardzo przydatny bug z zbroją

otóż np. gramy na privie gdzie hwang się robi ze stali +9 i ten nasz hwang jest na 90 lvl... noi tutaj np mamy 70 lvl chodzimy w tej stalce ciężko się expi

ale ja znalazłem sposób aby założyc te hwang na 90 lvl na 70'tym levelu

 

1. musimy posiadać metin2mod... tam sciągniecie

2.gdy mamy już zainstalowany kamer mod wchodzimy na nasz server na, którym gracie

3.kupujecie ulepszacze potrzebne do zrobienia hwang i ewentualnie stal +9 jeśli jej nie macie

4.zakładacie stal...MUSI BYĆ +9

5.otwieracie konsole [F5]

6.wpisujecie refine 90 0

7.Cieszycie się hwang ;]

 

NIE ZDEJMUJCIE TEJ ZBROI, KTÓRĄ ZROBILIŚCIE, PONIEWAŻ JUŻ JEJ NIE ZAŁOŻYCIE, BO BĘDZIE WAM PISAŁO, ŻE MACIE ZA MAŁY LVL ...

 

 

UWAGA ULEPSZANIE JEST TAKIE JAK U KOWALA...CZYLI JAK SIĘ NIE POWIEDZIE TO NISZCZY ZBROJE....ALE NIE MA NIC BEZ RYZYKA!!!

 

GWARANTUJE, ŻE TEN BUG DZIAŁA!!!

Pomogłem ?? daj PLUSIKA

PRZEPRASZAM JEŚLI NIE DZIAŁAŁO ...GDY WPISZECIE REFINE...TO ROBICIE RELOGA ..;]

dowód :

jak widać stalke mam

post-287586-0-44273400-1302562823_thumb.jpg

 

 

 

jak widać wpisałem refine 90 0 i ze stalki została mi zbroja na 95 a mam 80 lvl ...to nie paint

post-287586-0-30865900-1302562858_thumb.jpg

 

 

robie reloga zostal zwiekszony def

 

 

post-287586-0-05314200-1302562881_thumb.jpg

 

 

 

koncowy efekt... mam zalozona zbroje i mam defa wiecej...zbroja jest na 95 lvl ...ktos nie wiezy...podam nazwe serva....http://lt.fzyt.net/index.html

 

post-287586-0-17257100-1302562903_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NA TYM SERVIE ZBROJE :

mini hwang : 95lvl (ten co ja zrobilem)

hwang : 100lvl

złoty hwang : 105lvl

 

MOŻE NIE DZIAŁAĆ GDY MAMY NP ... : STAL +9 ...I 70 LVL A HWANG JEST NA 100+ ...GDYŻ RÓŻNICA JEDNEJ CYFRY JEST ;]

ZARAZ DODAM FILMIK ....;] ...NIE DODAM PRZEZ 3 DNI SERVER OFFLINE ;///

Sygnaturka...kiedys tu bedzie...

:D

Opublikowano

Mi tam paint też działa.

Nie spamuj ofc.

Sposób testowałem na 4serwerach i na żadnym z nich nie działał.

 

Może będzie działał ewentualnie na słabszych serwerach.

Opublikowano

dałem screeny zatkało Cię nabku ??? trzeba umieć wbijaj na serva to uwierzysz... zobaczysz, że działa ....

 

takim zachowanie pokazujesz swoja kulturke , screena mozesz zrobic w paincie wiec to nie zaden dowod

 

kosz.

Opublikowano

mod zanim usuniesz wbij na ten server co podałem link...on nie jest słaby....to porządny chiński server....i to nie cheat engine... nie umiem obsługiwać tego programu...i to nie jest paint!!!

Sygnaturka...kiedys tu bedzie...

:D

Opublikowano

Mi tam paint też działa.

Nie spamuj ofc.

Sposób testowałem na 4serwerach i na żadnym z nich nie działał.

 

Może będzie działał ewentualnie na słabszych serwerach.

a zrobiłeś rlg ?? masz ulepszacze kase i inne??

Sygnaturka...kiedys tu bedzie...

:D

Opublikowano

jeśli chodzi i paint....wątpie żeby komuś się udało przenieść przezroczyste okno właściwości przedmiotu ....

Sygnaturka...kiedys tu bedzie...

:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie to nie jest fake sam to na virtualmt2 robilem

Ale niejestem pewien czy to dziala na serwerach z plikami 2010

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

Stare jak swiat*. Na niektorych serwerach działa. Dziwne ze mod tego nie zna, buahahaha

 

* czyli tak jak ta opcja w modzie ^^

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Działa tylko na plikach 2006/2008...wiadomo o tym, Kamer wcześniej zrobił podobny temat tylko że z "Trade Hackiem" (w cudzysłowie)

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Na starszych i troche slabszych serwerach typu Candylongju dziala na serwerach typu EliteMt2 czy inne serwery z 2010 niestety nie zadziala.

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Automatycznie wiadomość systemu.

 

Temat został zarchiwizowany.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...