Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Stworzyć Dużą Skrzynię Z 117 Miejscami!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy filmik, w którym pokazuje jak zrobić z 3 skrzyń które normalnie mają 81 miejsc

zrobić duża skrzynie mającą 117 miejsc, czyli 36 miejsc na twoje przedmioty za darmo, i to nie wszytko, dzięki specjalnej technice możesz

łączyć te skrzynie oszczędzając jedną kratkę!

 

 

Film i poradnik znaleziony na Chata-Górnika.

Opublikowano

Po pierwsze, mógłbyś podać źródło i napisać, że to nie twoje, a po drugie, po co wstawiasz wszystkie jego poradniki po kolei? Nie możesz po prostu zrobić jednego tematu z jego profilem? A, no tak.. przecież wtedy dostaniesz mniej plusów...

 

A ten user na jutubie ma fajne poradniki. Polecam go, jest poradnik, jak zmieniać redstone w obsidian.

Zbieram plusy!

Opublikowano

Po pierwsze, mógłbyś podać źródło i napisać, że to nie twoje, a po drugie, po co wstawiasz wszystkie jego poradniki po kolei? Nie możesz po prostu zrobić jednego tematu z jego profilem? A, no tak.. przecież wtedy dostaniesz mniej plusów...

 

A ten user na jutubie ma fajne poradniki. Polecam go, jest poradnik, jak zmieniać redstone w obsidian.

 

Źródła dodane, we wszystkich poradnikach dodam. Tylko nie mogę podać linku do Chaty.

  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie polecam po tym sposobie itemy się bugowały i nie chciały stakować.

A błąd nadal działa jeżeli pobawimy sie world editem i skrzyniami ;)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Sprawdzalam niestety to juz nie dziala. W sumie mogliby zrobic w minecrafcie wieksze skrzynie dostepne do kazdego a nie tylko kabinuja jak tutaj wepchnac jeszcze wiecej mobkow czy dodatkowe bloki. Takie strzynie pewnie zadowoliłyby wieksza liczbe graczy. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...