Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak Szybko I Sprawnie Wbijać G1?


revtech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielu z was zapewne widziało już bugi na punkty na g1.

Doradzę wam jak to zrobić szybko i sprawnie.

 

Z proxy jest taki problem, że stronka może sie baardzo długo ładować. Szkoda czasu.

Robimy to w ten sposób:

 

1.Wchodzimy poprzez Internet Explorer na polskim IP na stronkę g1.

2.Logujemy się, przechodzimy do marketplace (wciąż na polskim IP) i nie klikamy w baner Get Free G1 Credits.

3.Zmieniamy sobie Ip (opcje internetowe>połączenia>ustawienia sieci LAN>zaznaczamy użyj serwera proxy i wpisujemy IP oraz port)

4.Klikamy w baner Get Free G1 Credits.

5.Zmieniamy IP na polskie (opcje internetowe>połączenia>ustawienia sieci LAN>odznaczamy użyj serwera proxy).

6.Klikamy w reklamę, instalujemy pasek Smiley, zamykamy wszystkie strony w IE.

7.Wchodzimy z włączonym paskiem na stronę g1, przechodzimy do marketu potem do Get Free g1 credits (wszystko na polskim IP).

8.Po 5 minutach odświeżamy stronę i mamy doliczone nowe punkty.

 

Co jeśli chcesz zrobic następne reklamy z bugiem?

1.Panel sterowania>odinstaluj program>My Web Search (smiley central).

2.Restart komputera.

3.Włączamy program CCleaner i oczyszczamy całą sekcje Internet Explorer. CCleaner do pobrania

4.Po oczyszczeniu zaczynamy robić następne reklamy, wszystko tak jak na początku poradnika.

 

Jeszcze dodatkowe informacje:

Niekiedy internet explorer moze nie wejść na stronę przez proxy. Jeśli wyświetla nam sie komunikat nie można załadować strony zmieniamy proxy do skutku, na którymś w końcu złapie. Taki komunikat znaczy że proxy "padło".

Reklamy z bugami na g1 radzę robić w ten sposób nie poprzez programy typu Super Hide IP, Real Hide IP - przez te programu punkty praktyczne wcale nie wchodzą (bynajmniej u mnie) poza tym internet działa 10 razy wolniej.

signgen.gif
Opublikowano

Ja mam problem

Po instalacji smiley central w przeglądarce wyskakuje ZAINSTALUJ BRAKUJĄCĄ WTYCZKĘ. Niestety nie może tej wtyczki znaleźć i oto pytanie jak nazywa się ta wtyczka?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...