Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Najszybciej Wbijać Levele


~ Ayden

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele osób nie wie jak najszybciej wbić lvl, i stosują tradycyjne metody : tristramy, mefistoruny etc.

Przedstawię wam jak najlepiej to robić.

 

1. Tworzymy postać z 1 lvlem.

2. Szukamy osoba która nam zrobi tzw. taxi (czyli przejście 5 aktów w kilka minut)

3. Gdy już jesteśmy w 5 akcie, szukamy gier ,, Ball Quest'' ,, Ball Q'' itp.

4. Następnie wchodzimy do drużyny, gdzie jedna osoba ma powyżej 20 lvl i zabija baala.

5. I już jesteśmy naszą postacią na 2 poziomie gry.

6. Znów pewien gracz robi taxi.

7. Powtarzamy czynność z punktu 3.

8. Następnie wchodzimy do drużyny, gdzie jedna osoba ma powyżej 40 lvl i zabija baala.

9. Jesteśmy w najtrudniejszym poziomie gry - piekle.

10. Gracz robi nam taxi.

11. I teraz wystarczy na diarunach wbić 60 lvl (jest to najlepszy i najszybszy sposób w 2-3h można wbić od 1 do 60 lvl.)

12. Na diarunach od 25 lvl o wiele szybciej expimy.

13. Gdy mamy 60 lvl, udajemy się na baalruny w celu wbicia większego lvl.

14. Koniec, jest to najlepszy i najłatwiejszy sposób na expienie.

 

Ciekawostka :

Jeszcze na patchu 1.12 można było expić na uber tristram, czyli stać za kamieniem, a hammerzy kręcili młotkami. Wtedy w 3h wbijamy ok. 95 lvl nic nie robiąc.

 

Słownik :

Taxi - przechodzenie aktów od 1 do 5 za pomocą znajomego który robi teleporty do questow po których można przejść do następnych aktów.

exp - doświadczenie

lvl - level

 

Wszelkie pytania proszę pisać w temacie!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepszy i najlatwieszy ale juz 80% graczy go znalo :D

Mozna tez wolniej ale tez pewnie go znaja

Tristy , tomby , starzy , dia/ball na 40 kosz i to samo bez tristow chyba :) i leci.

-

Opublikowano

Polecam również inny sposób. Na 1lvlu wbijamy mulkami(osobne postacie do przechowywania itemow) zapchac gre,kupujemy luk i strzaly, prosimy o encha jakąś czarke (czarodziejka ktora ma wymaksowaną umiejętność "urok" i j syenergie tej umiejętności) , a pozniej cieszymy się że nasza postać 1lvl ma 2k dmg ;> .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@up

 

To szczególnie na HCL, HC :-)

 

Dobry tut, trochę nie setetyczny ale ujdzie. Większośc o tym wie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...