Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Byscie Powiedzieli O Takim Serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext526575590.png

Otorz założyłem ten temat aby opisać serwer jaki chcę zrobić proszę o odpowiedzi i komy co byście zmienili

Temat założyłem ponieważ jak robię serwery to jednym pasuje a jednym nie..

Wiec małe wyjaśnienie wiec zaczynajmy

cooltext526575262.png

Wiec tak wiekszasc osób pisze zęby pograło sobie na takim serwie bardzie Hard

Czyli bym wprowadził exsp 3.5x razy lepszy niż na pl. (Nieraz bonusy exspa 50% itp.

Chodzi mi tak zęby exsps leciał tak 50/50 %

Yangi ustabilizowane chodzi mi o to ze nie bylo takich sum jak 200kk za stal +0

a żeby bylo tak 45 kk stal +0 100kk stal +9 coś mniej więcej

Handlarze na pewno bez 6/7 bonu .

Zbroje od 1 lvl do 54 lvl . Miecze do 30 lvl

Drop itemkow nawet nawet chodzi mi o wprowadzenie Questa dropu Szkat wierzchowców w Atlantydzie

i tak zeby tak 30% drop broni od 65-70 i zbroi .

Standard Ziemie gidli . Ceny okolo 100kk.

Ulepszacze na +7 +8 +9 perły

U rybaka Np Karas 2kk..

Szkata 9 ogonow i deokabe za 50kk (Ryzyko zarobisz lub nie )

Zadnych broni epikow ani nic tylko max Syrka bezduchy no i może cos jeszcze

Max hp 2.5k

 

I co Jak cos Prosze o minusy

27499406.png

sygnatura.png

Zbieram minusy -

Opublikowano

Imho. hard'y szybko się nudzą.

To nie ważne czy priv będzie easy czy hard.

Stanowczo więcej ludzi gra na elitemt2 niż chociażby na takim "Triveriamt2" faktem jest, że te dwa serwery nie mają nic do siebie, jednakże elitemt2 ma dosyć duży nakład na blokadę przed hackami, mało kto ma tam dmg, aniżeli nie działa mod.

Na takim serwerze "easy" bez bugów będzie grało więcej ludzi niż na "hard" z bugami.

 

Reasumując lepiej zajmij się bugami, bo statystki są mniej ważne.

 

Od siebie dodam, że prywatny serwer powinien przyciągnąć gracza jak najszybciej na krótki czas, musi być przede wszystkim "coś do roboty".

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...