Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zabezpieczyć Się Przed Utratą Ekwipunku(Eq)


AdidaS'eQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zabezpieczyć się przed utratą ekwipunku!

 

1. Dlaczego znika nam ekwipunek?

Znikanie ekwipunku ma kilka przyczyn.

a) Nie aktualną wersje gry.

b ) Odpalanie gry nie przez klienta. [Metin2 PL]

c) Nie wylogowaliśmy się podczas restartu.

d) Serwer został zbugowany i wyrzucił całe ch.

 

2.Czy można temu jakoś zapobiec?

Tak jest kilka sposobów, które zapobiegają wszystkim usterkom.

 

3. Mam nie aktualną wersję gry co zrobić?

Jest na to prosty sposób. Wystarczy wejść w folder Metin2 i odpalić plik PatchUpdater jako Administrator i poczekać, aż się zakończą wszystkie procesy.

 

4.Nie otwieram metina przez metin2.ex tylko przez obejście. Mogę też stracić ekwipunek?

Za granie na obejściu możemy nie tyle co stracić ekwipunek ile konto. Wszelkie modyfikacje klienta gry są zabronione i grożą wykluczeniem z oferty gry. By odblokować patchowanie przez torrent gry należy udać się do ISP (dostawcy internetu) i poprosić go o odblokowanie portów torrenta. Jeżeli nie wyrazi zgody to poszukać albo innego ISP albo patchować w nocy, ew korzystać z alternatywy - http://metin2-team.pl/patch/

5. Nie wylogowałem się na czas restartu, mogę stracić coś z EQ?

Podczas restartów, są pokazane komunikaty o tym za ile dany serwer zostanie rozłączony. Komunikaty wyświetlane są na czacie informacyjnym. Jeśli nie wylogowałeś się, a zostałeś wyrzucony to w takim razie możesz utracić część ekwipunku oraz dropu.

 

6. Wyrzuciło całe Ch czy jest możliwość, że straci się ekwipunek?

Możemy stracić cześć wydropionych itemów jeśli nie został zapisany stan serwera.

7.Przechodziłem przez Teleport i po drugiej stronie nie miałem miecza... Dlaczego?

Tak jak poprzednie znikające rzeczy to także spowodowane jest nie aktualną wersją gry, oraz jeśli gdy nie widzimy EQ w ekwipunku a widzimy je na postaci to jest wina posiadania lewej wersji metin2.bin, plików locale oraz root. Czyli po prostu używania haxów ewentualnie obejść.

 

8. Czy mogę jakoś odzyskać stracone eq/yangi?

Nie Zespół nie odpowiada za znikające przedmioty i ich nie odzyskuje.

 

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Dobry, prosty tutorial. Powinieneś dodać jeszcze pare informacji jak ustrzec się przez hackerami, czy też różnego typu wirusami. Poza tym źle to nie wygląda.

asdasd_hswxpsn.PNG

 

o tak :D

Opublikowano

4.Nie otwieram metina przez metin2.ex tylko przez obejście. Mogę też stracić ekwipunek? widac metin2.ex tak jak na tucie jak up podal (GOOD)

@edit2 @up oni to maja z board.metin2.pl 1 wziol z board a 2 skopiowal

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...