Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Wasze OsiąGnięCia W Warrocku :) ]


Zohan666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

W tym temacie chciałbym żebyście pochwalili się swoim osiągnięciami w Warrocku na wzór tego opisu. :)

1. Nick:

2. Lv:

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: ( żęby było jasne podajemy the best staty bez cheatów ;) )

4. Ulubiona mapka:

5. Ulubiona profesja:

6. Ulubiona broń:

7. Posiadane bronie:

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: < bez cheatów > :)

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) :

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka :

11. Ratio:

12. Clan:

Myślę, że spodobał wam się ten temat

:) Zachęcam do pisania.

 

A więc ja zacznę

:)

1. pr0zohan

2. 43 LV

3. 101 do 8 na Rust Nails < Nie wiem czy dobrze napisałem nazwę mapki xD > < miałem lepsze ale te tylko pamiętam ;x >

4. Rust Nails

5. Medic

6. M7

7. Posiadałem ! M7,FAMASA,SKORPIONKI,AWP,XM8,< WSZYSTKIE NA 8 SLOTA>

8. 1 Zombi Mod : Całe 2. Zombi Mod: do 19 :P

9. Brak :)

10. ponad 2 lata :)

11. Ratio kiedyś 9.01 < ohh wtedy to byłem pro ;/ < teraz 1.51

12. Brak

Dobrze dodam parę ss :)

A oto i one

:) < jak zaczynałem mały lv i średnie staty, ale i tak było dobrze :D >

post-277178-0-08100600-1302538243_thumb.jpg

 

Tutaj pierwsze Zombi MODE bez cheatów sam :) < No ok na cheatach > :D

 

post-277178-0-78392700-1302538258_thumb.jpg

 

A tutaj pamiątka z nocki xD < OPK >

 

post-277178-0-71159400-1302538271_thumb.jpg

Opublikowano

Temat może zostać, ale prosimy o nie spamowanie w temacie.

W przypadku innego niż przewidzianego w temacie postu będzie on kasowany, a jego autor zostanie nagrodzony warnem.

 

 

UPDATE 11.04.2011r.:

 

By to nie było takie czcze gadanie od teraz dodajemy screen najlepszych statów wszelkie inne posty będą usuwane i karane.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

1. Nick: matus15041

2. Lv: 18

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: nie pamiętam, ale wyyyskie :D

4. Ulubiona mapka: Blue Storm

5. Ulubiona profesja: Medic and sniper

6. Ulubiona broń: mp7a1

7. Posiadane bronie: bizon, gram podstawowymi :D

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: < bez cheatów > Nie pamiętam

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) : Brak

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : ok. 2 lata z przerwami.

11. Ratio: 1.51

12. Clan: Mam swój :D

BANNED

 

@Topic Ja bym jeszcze dodał ratio i clan Ok już jest :)

wilk.png

Opublikowano

No to teraz cos ode mnie :)

 

1. m4dmike666 (banned), 666m4dmike666

2. Lv: 23(banned), 25 (aktualny)

 

3. K/D: 1.39

 

4. Najlepsze staty i na jakiej mapce: 134/3 Lost Temple

5. Ulubiona mapka: Khali, Khyber, Thamughadi

 

6. Ulubiona profesja: Medyk/Assault

7. Ulubiona broń: MP7A1/Famas/PSG

 

8. Posiadane bronie: MP7,Famas,PSG,K1,M4A1,Tar-21,Mp5k,Desert Eagle, CX4Storm

9. 19 Wave Broken Sunset 21 Wave Blind Bullet

 

10. Nie Posiadam

11. Od 15 marca 2010r.

 

 

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

1. Nick:keczap310

2. Lv:(34 zbanowany)21

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce:lost temple 157/6

4. Ulubiona mapka:marien/khali

5. Ulubiona profesja:asfalt

6. Ulubiona broń:famas

7. Posiadane bronie:katana,mp5k,famas,xm8,m60gold,tmp9,k1,aw50f,mp7a1

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave:18

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) :

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka :2.5roku z przerwami

11.ratio 3:75 bo to new acc

@edit poprawiony lvl i ratio

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

1. Nick:Dander2

2. Lv:17

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce:20/4 khali (prawie tylko na khali gram)

4. Ulubiona mapka:Khali

5. Ulubiona profesja:Enginer/Assasult

6. Ulubiona broń:Mp7a1/Famas/PSG

7. Posiadane bronie:Mp7a1/famas/psg/aw50/Katana/k1/

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: < bez cheatów > :) całe blint bullet

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) : Nie mam

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : pol roku?

11. Ratio:1.18 ale rośnie bo nabrałem doswiadczenia:D

1325845644-U48159.gif

Opublikowano

1. Nick: 8pornstar8

2. Lv: 44

3. Najlepsze staty : 153/13 (Pargona)

4. Ulubiona mapka: Blue Storm / Khali

5. Ulubiona profesja: Medic

6. Ulubiona broń: MP7A1

7. Posiadane bronie: XM8 , CX4STORM, 20% EXP UP :D

8. Które Zombi Mode przeszliście : yy nie pamiętam ;) ale jak był bizon do wygrania to całę ;) [bez hacków... kumpel miał :P ]

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją : nie ma

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : od wersji BETA ;)

 

11. Ratio: 1.37

12. Clan: PolishEliteSolieder


1313652013-U173186.png

Opublikowano

Ten temat powinniście przypiąć, na bardzo dobry pomysł wpadłeś.

 

nick: pro0gar

lvl: 36

staty: 164-2, inżynierem z następującymi rzeczmi: (podam według slotów) katana,colt,k1,t-b,mp7a1,ammobox/adrenaline,......,k1 gold

mapki: Blue storm,lost temple,rusty nails,KHALI, MARIEN, DENTEROBI(CZY JAKOS TAK).... cała reszta dostępnych mapek(^^)

SS: gdyby nie format to bym dał od gamy SS i video

gram w wr juz 6 lat bedzie

najlepsze bronie i profesja: patrzy "staty"+medic

kd: 4,38

konto niestety blocked :'( (nie wiem dlaczego, miejmy nadzieję że tylko na 30 dni)

Opublikowano

1. d4jw1d77

2. 34lvl 55%

3. nie pamiętam

4. khali

5. snajper

6. m24 i mp7a1

7. tmp9,k1,mp5k,scorpiony (gold),

8. całe zombie przeszedłem w 4

9. nie mam

10. 3lata

11. 1,44

12. pracuje sam

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

1. sry ale akurat tego nie podam...

2. 43

3. 29/3 na khali

4. Xauen, Khali, Velruf

5. Medic

6. K1, MP7A1

7. MP5K, M7, Knife, Javelin, EXP + Dinar 25 UP, EXP 30 UP, G-36, Adrenaline, Flash Mine, FAMAS, CX4 Storm, XM8, 20 Exp Boost (wiem słabe)

8. Przeszedłem do 19 wave ale z pomocą innych ludzi.

9. brak

10. 1 rok

11. 1.28

12. brak

 

ostatnio zle mi sie gra bo są lagi ;/

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

1. Nick: rurzoffy [znowu nowe konto =D]

2. Lv:11

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: ( żęby było jasne podajemy the best staty bez cheatów ;) ) : 43:5 na 16 : 16 marien 9 rund =)

4. Ulubiona mapka:Khali

5. Ulubiona profesja:Medyk i inżynier/snajper

6. Ulubiona broń: p90 i red psg1

7. Posiadane bronie: psg1 red, xm8, p90, tmp9, k1, 20% exp up, m7, m4a1, javelin, rpg7,m14, flasche,mp5k, desert eagle

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: < bez cheatów > :) : 13 max na broken sunset (19 w blind bullet na koreanie =D)

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) : W montażu =)

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : hmm 2 lata??...

11. Ratio: 2.51

12. Clan: brak =((

 

 

 

 

PS

1. Nick: dzioszkaaaaa Nowe Konto ponieważ 65 lv został mi zhackowany razem z retailem

2. Lv:34

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: Oj nie pamiętam cały czas jest dobrze;P

4. Ulubiona mapka:Marien/Khali /Cadoro

5. Ulubiona profesja:Inżynier

6. Ulubiona broń: Mp7a1 TMP9

7. Posiadane bronie: Za dużo tego pisania;D można zobaczyć na WarRock stronce nie chcę mi się pisać ponieważ full broni mam:D

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: < bez cheatów > :) 17 wave na Blind

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) : Nie nakręcam bo po cholerę;P

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : Od bety :)

11. Ratio: Teraz 2.31 wcześniej na 65 lv ratio 2.00

12. Clan: brak =((

 

 

ojj nie ładnie widze że kopiujesz szablon =D

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

1. Nick: dzioszkaaaaa Nowe Konto ponieważ 65 lv został mi zhackowany razem z retailem

2. Lv:34

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: Oj nie pamiętam cały czas jest dobrze;P

4. Ulubiona mapka:Marien/Khali /Cadoro

5. Ulubiona profesja:Inżynier

6. Ulubiona broń: Mp7a1 TMP9

7. Posiadane bronie: Za dużo tego pisania;D można zobaczyć na WarRock stronce nie chcę mi się pisać ponieważ full broni mam:D

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: < bez cheatów > :) 17 wave na Blind

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) : Nie nakręcam bo po cholerę;P

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : Od bety :)

11. Ratio: Teraz 2.31 wcześniej na 65 lv ratio 2.00

12. Clan: brak =((

Opublikowano

1. Nick: kurek997

2. Lv: 31

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: na khali 34:3

4. Ulubiona mapka:Marien

5. Ulubiona profesja:Heavy

6. Ulubiona broń:M134/m4a1

7. Posiadane bronie:m4a1

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: 17

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) : BRAK

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : 2 lata z przerwami

11. Ratio: 1.12

12. Clan:BRAK

bez gif.

Opublikowano

1. Nick: duchu45 (hack)

2. Lv: 16

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: Khali 37:2

4. Ulubiona mapka: Khali, Blue Storm

5. Ulubiona profesja:Asfalt

6. Ulubiona broń: m4a1, famas

7. Posiadane bronie: brak wszystkie usunięte przez cheatera

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: 19 (dodam że w 3 i to 2x 6lv i ja wtedy 8 to był HajtProTeam xD )

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) : BRAK

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : 2 miesiące ? :)

11. Ratio: tak jak w sygnie (patrzcie niżej bo 1 hack :P)

12. Clan: BraK

Opublikowano

1. Nick:Robciu1234

2. Lv:23

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: ( żęby było jasne podajemy the best staty bez cheatów ;) ) nie pamietam :P

4. Ulubiona mapka: Marien

5. Ulubiona profesja: Medic i Snipek :D

6. Ulubiona broń:AW50F i Mp7a1

7. Posiadane bronie:Mp7a1, K1, M4A1, MP5K, JAVELIN, MP7A1 GOLD,

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave: < bez cheatów > :) 18WAVE

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) : Nie nagrywam

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : 4lata temu zaczolem grac, a na koncie 2miesiace

11. Ratio:2.05

12. Clan: Zaraz będe miec=]

Daj +

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

http://img519.imageshack.us/img519/6260/fiiilm.gif

 

 

MOJE eq

 

http://imageshack.us/g/811/warrock2011061023494356.jpg/

 

Daj plusa, muszę nazbierać do końca czerwca 300plusow, założyłem się z kolega o browara :D

 

Wspomóż studenta :P

Opublikowano

1.xxltzxx ( wcześniej przed zmianą xj4c3ll0x )

2. 52 lvl , 75%

3.Nie pamiętam , gdyż nigdy nie grałem i nie będę grał dla statystyk

4.Cadoro , Nebril

5.Engineer , medic

6.Mp7A1 , K1

7.Mp7A1, K1, Famas, XM8, M16A4, MP5K, CX4 Storm

8.Blind Bullet

9.Nie Posiadam

10.Od Bety

11. 1,67

12.W tej chwili brak

 

Dla autora tematu 5 w profilu i + bo spoko temacik , a dla każdego + lub - kto miał jaja podać nick i resztę bo nie wstydzi się tego że jest userem MPC Forum

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

1: 0llxxll0

2: 26- i ciągle rośnie

3: 100/5 lost temple

4: khali

5: enginer

6: scorpy/psg

7: cx4storm/rpg7/minimini/scorpy/mp5k/psg/p90/tmp9/katana/smoke granade

8: broken sunset 19

9: nie mam

10: prawie 2 lata

11: 1.21

12: EraZero

selekson2.png
Opublikowano

UPDATE 11.04.2011r.:

 

By to nie było takie czcze gadanie od teraz dodajemy screen najlepszych statów wszelkie inne posty będą usuwane i karane.

1373662483-U83583.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

1. Nick:L8oodytamon

2. Lv:12

3. Najlepsze staty i na jakiej mapce: BlueStorm 52kil/2death bez cheatów sniperem ;p

4. Ulubiona mapka:khali bluestorm

5. Ulubiona profesja:Medic, Assualt, Sniper

6. Ulubiona broń:mp7a1, famas,

7. Posiadane bronie:m60gold, tmp9, d. berrety, katana, xm8

8. Które Zombi Mode przeszliście / lub do jakiego Wave:ten pierwszy cały ;p

9. Nakręcony przez was filmik z najlepszą akcją ( nie musicie jeżeli nie macie ) :Nie mam :)

10. Od jakiego czasu gracie w Warrocka : z 2lata z przerwami

11. Ratio:1.57 chyba teraz!! w tym momencie

12. Clan:TylkoWybrańcy

10pu0d4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...