Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial] Jak Pozbyć Się Błędu Ze Szwankującym Freebsd Na Plikach By Sherer.


sherer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was!

Pegas10, ukazał błąd, którym postaram się poprawić.

Źle skompilowane zostały lib'y.Specialnie przeciążyłem te pliki ,by znaleźć błąd.I znalazłem.Serwer nie wytrzymuje obciążenia po czym pada.Trzeba znać FreeBSD,a potem robić pliki.

Więc, po 1 pobieramy ten plik:

http://hotfile.com/dl/80020098/2d0dcaf/Pulpit.rar.html

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2d4c77dfbaa3e856a67b0e6f569766130f02537a540f230bd515b55dfb6a53c1-1288730152

Następnie z paczki wypakowujemy plik:

ld-elf.so.2

Łączymy się z baza ftp i podany plik wrzucamy do katalogu:

/libexec

Teraz wchodzimy do usr/home/rw3/share/

I wyciągamy plik game na pulpit.

Następnie otwieramy go WordPadem, lub Notepadem ++ i wyszukujemy słów /libexec/ld-elf.so.1 (klikamy ctrl+f i wpisujemy).

Zamieniamy z /libexec/ld-elf.so.1 na /libexec/ld-elf.so.2.

Wgrywamy plik game z powrotem i podmieniamy ze starym.

Teraz wpisujemy w konsoli:

chmod -R 777 /libexec

A następnie:

shutdown -r now

I tyle - FreeBSD powinno być stabilne!

Tut na podstawie tuta Pegasa10:

http://www.mpcforum.pl/topic/233251-tutliby-na-freebsd-81/

Opublikowano

Witam was!

Pegas10, ukazał błąd, którym postaram się poprawić.

Źle skompilowane zostały lib'y.Specialnie przeciążyłem te pliki ,by znaleźć błąd.I znalazłem.Serwer nie wytrzymuje obciążenia po czym pada.Trzeba znać FreeBSD,a potem robić pliki.

Więc, po 1 pobieramy ten plik:

http://hotfile.com/dl/80020098/2d0dcaf/Pulpit.rar.html

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2d4c77dfbaa3e856a67b0e6f569766130f02537a540f230bd515b55dfb6a53c1-1288730152

Następnie z paczki wypakowujemy plik:

ld-elf.so.2

Łączymy się z baza ftp i podany plik wrzucamy do katalogu:

/libexec

Teraz wchodzimy do usr/home/rw3/share/

I wyciągamy plik game na pulpit.

Następnie otwieramy go WordPadem, lub Notepadem ++ i wyszukujemy słów /libexec/ld-elf.so.1 (klikamy ctrl+f i wpisujemy).

Zamieniamy z /libexec/ld-elf.so.1 na /libexec/ld-elf.so.2.

Wgrywamy plik game z powrotem i podmieniamy ze starym.

Teraz wpisujemy w konsoli:

chmod -R 777 /libexec

A następnie:

shutdown -r now

I tyle - FreeBSD powinno być stabilne!

Tut na podstawie tuta Pegasa10:

http://www.mpcforum.pl/topic/233251-tutliby-na-freebsd-81/

Czyli, jeżeli byśmy mieli inny plik game to nie działałby nam??

Chodzi mi np. plik Game wzięty z e*pvp do plików serwerowych 2010rok po wklejeniu go na nasz serwer dalej będzie nie stabilny??

Oczekuję szybkiej odp.

 

 

Pozdrawiam

 

 

@EDIT

No tak lepiej za przeproszeniem pierdolnąć minus niż się produkować...

Opublikowano

a odemnie masz plus za zwrucenie uwagi ;p

ta poprawka sherera itak nie działa :D niestety to jego już drógie zrypane pliki serwerowe ;>

Pomogłem ? Daj plusik ;p

 

 

images1zm.jpg

Opublikowano

Nie o to chodzi w tym błędzie^^.Pliki nie wytrzymają 100 osób, bo całe FreeBSD 8.1 źle wgrałeś,przez co nie które liby mogą przestac działac

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Nie o to chodzi w tym błędzie^^.Pliki nie wytrzymają 100 osób, bo całe FreeBSD 8.1 źle wgrałeś,przez co nie które liby mogą przestac działac

Czyli pliki jednym słowem "zjebane" ??

Bo z tego co napisałeś

całe FreeBSD 8.1 źle wgrałeś

to rozumiem, że pliki się nie nadają do użytku :)

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

@EDIT

Chyba autor będzie musiał na nowo wgrać FreeBSD, oczywiście dobrowolnie bez żadnych zmuszeń.

Opublikowano

up@ Tak,jednym słowem zjebane.Trzeba znać FreeBSD ,potem się bawić w pliki serwerowe.

Zależy. Bo o ile widziałem, wersja BSD na tych plikach to 8.1, która chyba jest jeszcze betą.

Z całym szacunkiem, ale lepiej użyć coś stabilniejszego. Jak 7.2

Opublikowano

Sherer jeżeli instalujesz FreeBSD to przy ustalaniu miejsca swap nie przypisuj automatycznie tylko recznie... mozliwe ze przez to ze za mało miejsca jest ustalone,zapełnia się te miejsce i serwer pada...

 

Pzdr.narka333

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...