Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Szybko Zarobić W Farma Zombiaków


expmahine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Dziś chciałbym przedstawić wam mój poradnik w którym opiszę jak się szybko dorobić... Ja w ciągu 1 dnia zarobiłem 26k złota więc na coś starczy :D

Ok więc zaczynamy:

 

1.Robimy sobie jak najwięcej pól

2.Na polach sadzimy "Liczi"

3.Kupujemy Szarą fontannę

4.Ustawiamy w fontannie jaki znajomy ma pełnić poszczególną funkcję

5.Kupujemy "nawóz" aby nawieźć każde pole z "Liczi"

6.Czekamy aż plony urosną

7.Powtarzamy czynności z pk. 1 i 2

8.Cieszymy się podwójnym zyskiem z roślin

 

Polecam zarobić sobie najpierw na rozszerzenie farmy chociaż na poziom "40 na 40" wtedy szybciej będziemy zarabiać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepiej to sadzić ziemniaki i przestawiać zegarek systemu windows (tzn normalny zegarek w prawym dolnym rogu) O jeden dzień i odrazu rosną ;) Taki mały bug w grze ;pp

18706.png
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja Proponuje zrobić Tak

 

1.Robimy sobie jak najwięcej pól

2.Na polach sadzimy "Liczi"

3.Kupujemy Szarą fontannę

4.Ustawiamy w fontannie jaki znajomy ma pełnić poszczególną funkcję

5.Kupujemy "nawóz" aby nawieźć każde pole z "Liczi"

6.Przestawiamy Zegar na komputerze ( O Tyle Ile rosną Liczi )

7.Powtarzamy czynności z pk. 1 i 2 i 6

8.Cieszymy się podwójnym zyskiem z roślin

Opublikowano

Sam sobie odpowiedz na to pytanie.... Grasz więc chyba widzisz czy można kupić te nasiono w sklepie !!! U wszystkich jest to samo czyli jak u ciebie niema to u innych też. Rozumiesz czy bardziej szczegółowo napisać?

Opublikowano

Dzięki za info:D

mój poradnik:

1.kupujemy bambusy po 400zł , odpowiednia ilość to taka dzięki czemu można za nich kupić jeszcze jednego bambusa osobiście mam tyle bambusów że 1000zł na 4h.

2.włączamy zegarek w prawym dolnym rogu i przestawiamy zegarek o 4godziny nie wyłączając gry klikamy zastosuj i patrzymy na grę a bambusy naładowane i można zbierać kaskę ile się podoba:D

 

 

Uwaga!

jeśli przywrócisz czas do normalnego to bambusy będą się ładować na przykład tyle o ile zmieniałeś w moim przypadku to było 2tygodnie:(

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Cheat engine też działa (TO NIE ILUZJA)

Zegarek przestawiać też można :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...