Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia]Na Ranking Raportowania. Userów ;)


New Pomysł  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raport

    • Jestem Na Tak
      3
    • Jestem Na Nie
      3
    • Jest Mi to Oboj?tne
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1284282093u138092.png

 

50814441.png

 

1284282093u138092.png

 

Ci Którzy Bd Raportować Np :

 

1284282093u138092.png

 

 

10 Raportów :

 

1284282093u138092.png

 

5 Pkt Reputacji

 

1284282093u138092.png

 

50 Raportów :

 

1284282093u138092.png

 

35 Pkt Reputacji

 

1284282093u138092.png

 

100 Raportów :

 

1284282093u138092.png

 

100 Pkt Reputacji

 

1284282093u138092.png

 

500 Raportów :

 

1284282093u138092.png

 

Gold Member 90 Dni

 

1284282093u138092.png

 

1000+ Raportów :

 

1284282093u138092.png

 

Gold Member Na Stałe

 

1284282093u138092.png

 

Co Wy Na To ?

 

1284282093u138092.png

 

iD6cxP1.png


Opublikowano

Nie.. Pomysł jest idiotyczny. Aż tak lecicie na te plusy, że nawet raportować za nie chcecie?

A co z osobami, które będą raportować regulaminowe posty hę??

 

Co do Gold membera to nawet szkoda mówić..

On nie jest za takie rzeczy człowieku.

 

NIE

1373662483-U83583.png

Opublikowano

razor to wtedy moderator będzie zatwierdzał że ten raport był z dobrego powodu złożony i osoba dostanie te punkty.

Ale i tak moim zdaniem pomysł się nie sprawdzi i w ogóle jest bezsensu.Raport'y się wysyła nie z przymusu a z własnej woli więc nie widzę

potrzeby nagradzania tego skoro już w podaniach o kidmod'a się liczą

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Nie.. Pomysł jest idiotyczny. Aż tak lecicie na te plusy, że nawet raportować za nie chcecie?

A co z osobami, które będą raportować regulaminowe posty hę??

 

Co do Gold membera to nawet szkoda mówić..

On nie jest za takie rzeczy człowieku.

 

NIE

+1, wyrówna Ci się na 0 xD.

No idiotyzm.

Wyślę sobie 1mln. raportów, na all przeczytane posty, żeby dostać jakąś tam nagrodę.

NIE.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...