Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy]Proszę O Pomoc W Sprawie Odinstalowania Linuxa I Zainstalowania Xp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Kupiłem nowy komputer. Mam na nim zainstalowany Linux Mint 7 i nie wiem jak go odinstalować! Kiedy załaduje płyte z XP ani nie moge go otworzyć ponieważ nie czyta formatu .exe. Przy włączaniu nie moge ani nic kliknąć (nie bootuje się). JEstem w tym zielony proszę o pomoc.

Sory za błędy:P

df7e059bdd1568baab4ab7e125a8974c.png

Opublikowano

Ale właśnie nie wiem jak biosawłączyć. Pokazuje sięmenu F1 cośtam i F2 cośtam i to wszystko potemładuję się Linux. Zrobił bym to ale system otwiera się samoczynnie i nie czyta *.exe

df7e059bdd1568baab4ab7e125a8974c.png

Opublikowano

jak nie wiesz co masz zrobić daj do serwisu, tam na pewno pomogą

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Opublikowano

Mam pytanie jak włączyć w tym obsranym linuxie mint 7 bootowanie z płyty?

@UP

Ci z serwisu wezmą kasęa i tak nic nie zrobią.

df7e059bdd1568baab4ab7e125a8974c.png

Opublikowano

co ma system do botowania płyty zwykłych windosowych programów nie uruchomisz to się nawet nie wysilaj jak nie potrafisz

wejdz do biosa i przestaw tam botowanie z dysku na cdrom

 

opcja BIOS FEATURES SETUP albo podobna , a potem Boot Sequence

 

jak umiesz CZYTAĆ ze zrozumieniem masz w opisie dołączonym do kompa ( manual , taka książeczka do płyty gównej ) wszystko opisane

 

czasem klawisze ESC, F10, F11 albo F12 otwierają menu wyboru napędu botowania przed startem botu napędów

 

czytaj też to co pisze zaraz po załączeniu kompa ! czasem na dole czasem na górze masz wyraznie napisane jakie klawiisze do biosu jaki do botowania MENU

 

jak za szybko leci wciśnij raz PauseBreak

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Dzięki wszystkim ale jakoś sam doszedłem do teog że musze mieć64 bitowy system:D Macie po + za to że zaglądnęliście bynajmniej:d

df7e059bdd1568baab4ab7e125a8974c.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...