Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nikt Nie Może Wejść Na Mój Serwer .


gruby1011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema nikt nie może wejść na mój serwer Hamachi psotawiłem go na plikach

 

Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)

 

Ustawienia

#Minecraft server properties
#Fri Apr 01 06:48:35 CEST 2011
level-name=GrubyCraft
hellworld=false
spawn-monsters=true
online-mode=false
spawn-animals=true
max-players=15
server-ip=5.144.47.116
pvp=true
level-seed=
server-port=25565
white-list=false
spawn-protection=3

 

Dodam Że antywirus wyłączyłem zapore też .

 

Jeżeli ktoś wie o co chodzi prosze napisać w temacie albo wejść na hamachi i spróbować sie zalogować .

GrubyCraft hasło 123

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

Dokładnie to im nic nie wyskakuje ; / Czekają i cisza .

Spisują to hamachi które ja mam czyli

5.144.47.116

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

a próbowałeś odblokować porty i stawić no-hamachi? bo jakoś w tym nic takiego większego nie widzę. Miałem styczność z przypadkiem gdy koledze na hamachi nie chciał działać dobrze a jak zrobiłem mu no-hamachi to śmigał...

9obpmnjr.png

Opublikowano

też mam... :) zmienne przyblokowane jak potrzebuję.

 

Możesz spróbować tego:

http://informatrik-forum.za.pl/cms/forum/viewthread.php?forum_id=22&thread_id=17

9obpmnjr.png

Opublikowano

Co Ty gadasz? Właśnie wbiłem na Twój serwer i wszystko ładnie śmiga.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Ja jak np. się łącze z jego serverem to jest łączenie... ale po przeskoku jakby już mi wczytywało świat to client lagg i wywala.

9obpmnjr.png

Opublikowano

Jednak nie o to chodziło dziewczyna wprowadziła mnie w błąd chodziło jej że nie może odpalić pliku znaczy sie włączyć gry bo nic sie nie pokazuje

Gra na Client V1.4! (Modified By Zkumeku & Redzi)

Ja wbiłem do niej przez team vivera u rzeczywiście też nie mogłem go odpalić .

 

Ja też gram na tym Cliencie i mi wszystko działa .

 

Dodam że ja i ona mamy viste .

 

Bardzo proszę o szybką pomoc

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

Spr pobrać od nowa. Jednemu koleśowi pomogło.

refy w sygnie RMCF1902

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...