Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie Eq Ninjią Dagger I Jaki Lv? ,ŻEby CałY Spot Na Bo Wziąść ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam !

 

Założyłem N.Dagger zmieniłem serv ..

 

Mam zamiar grać solo ..

 

Jakie eq potrzebuje?

 

licze ,że już od 42 lv bd mógł wziąść spota ..

 

Proszę o pomoc !

 

co mi bd potrzebne itp ?

 

Prefix ukradły kransnoludki?

 

Prefiksy obowiązujące w dziale.

+ [Tut] , [Tutorial] bądz [Poradnik] - poradnik dotyczący gry

+ [DL], [DOWNLOAD] - pliki

+ [sZUKAM] - gdy czegoś szukamy, np. poradnika. pliku itd.

+ [PYTANIE] - pytania odnośnie serwerów globalnych itd.

+ [PROBLEM] - błąd w grze, podczas grania lub włączania jej

+ [iNNE] - wszystkie tematy, ktore nie pasuja do powyzszych prefixow.

+ [Wycena] - wycena danego przedmiotu, postaci, konta itp.

Edytowane przez x070x
bleach%20tag.png
Opublikowano

Koziki sr+20 kd +3/4

Zbroja z pz i zeby miec 13k pz na 42lvl.

Poli wbij chociaz na 2.Kup jelona sr +30 kd potwora

I idz na 42lvl do v2 na szpony z poli po 2grupki

Najlepiej by bylo gdybys mial buffka xD

sstwc.jpg

Opublikowano

ebony +9

kozy +9 średnie 15%

zbroja na 42lvl +9 z hp

kolcza +9

i jak najwięcej HP + regeneracja pż.

 

+ buffek

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

,żeby nie robić spamu ..

 

To jak uważacie jaką postacią osiągnę coś więcej ?

 

Archerem czy Daggerem ?

bleach%20tag.png
Opublikowano

Spam to ty robisz tymi tematami , a żadną nie wbiłeś +30 lvl.

 

Daggerem , wystarczą ładne koziki i dużo hp + jakiś buff.

 

Archerem nie opłaca się marmurem expić na małym levelu.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...