Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze statystyki i osiągnięcia w League of Legends


dragranis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygrany meczyk 2v5 . Tarzałem się normalnie ze śmiechu . Nie ma Gankplanka,Veigara i Cait . Mój to Alistar a kolega to Ezrael . Sami widzicie jego staty to sie nie dziwcie że wygraliśmy . Zresztą Alistar to zajebisty tank i support jak sie umie grać . Zresztą gadaliśmy przez skypa , oboje dobrze gramy a tamten team ciągle mnie focusował co skutkowało penta killami dla ezreala :D

 

Aha i jeśli są jakieś ale co do lv to tamci z którymi graliśmy mają 20-30 lv więc to nie jakieś 1lv

post-29958-0-51342700-1307714400_thumb.jpg

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://imageshack.us/photo/my-images/543/loldl.png/

Takie tam lamienie (gram 2 raz tą postacią więc nie czepiajcie się plis :))

 

P.s. Moja postać to Reiz

1325709277-U24240.png

Sygna i avatar by *ZiomQ*

Opublikowano

Oto moje kolejne staty :) Xin Zhao jest epicką postacią nieprawdaż ?

 

sssszm.png

 

I następne (to jest moje cała jedna lista (chodzi mi o wygrany nie o staty) na jednym screenie jest kawałek na drugim reszta)

 

aaaaaaji.png

 

sssssssy.png

wcibnb.png

Opublikowano

757 ap to wcale nie tak dużo ... kupujesz 4 archengle staffy (czy jakoś tak) te co dają 4% many na ap + do tego czapeczkę i masz 1200 ap :D więcej się chyba nie da .

Opublikowano

Penta masterem

 

@UP

Lepiej merkurki złożyć ,i np Rylaia ,albo sceptera dodać żeby coś tam zadawać.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

nowyobrazmapabitowa2e.png

 

Oto jaki Kass potrafi być zajebisty. Mecz można powiedzieć 1 vs 3 bo jeden wyszedł, a Master feedował, albo afkował cały czas w bazie. Zero pomocy.

Dało by radę spokojnie to wygrać gdyby nie to, że padłem w pościgu : (

1373662483-U83583.png

Opublikowano

01111157261jpg444.jpg

Wynik nie jest najlepszy ale tu chodzi o pokazanie:

1.Ze master wymiata

2.Jak bardzo wyrozniam sie sposrod innych graczy,jezeli chodzi o wynik :)

PS:

Gralismy przeciw:

Irelia

Karthus

Cho Gath

Ashe

I ten glupi tank,ciezko jego nazwe zapamietac :)

sstwc.jpg

Opublikowano

No wszystko ładnie i pięknie, tylko uważam ten temat za bezsensowny... Każdy w 5-10 minut może podmienić swój wynik na wymarzony i pisać ot jaki on jest boski ;<

 

 

 

 

 

Penta masterem

 

@UP

Lepiej merkurki złożyć ,i np Rylaia ,albo sceptera dodać żeby coś tam zadawać.

 

Haha to nie żadne penta tylko podwójny as

Opublikowano

s4q9s1.jpg

 

Jedyny słuszny build Yi... A nie jakieś dancery, kij wie co jeszcze. KDA 8.

Widzę że w twoim teamie :

Eve idzie pod AP

Masz 2 postacie z niewidzialnością

Renekton składa tylko tankowe itemy

Nie macie tanka

A w teamie przeciwnika :

Nie ma tanka

Garen złożył warmoga jako 1 item (nie licząc dorana i butów)

Oriana ma item na AS

Wszyscy to glasscanon-y.

 

Stwierdzam że :

Grasz na elo 700</

Grasz na lvl-u 10</

Grasz ze skończonymi idiotami

 

Wniosek:

Ten mecz wcale nie dowodzi że AP yi jest lepszy od AD.

Opublikowano

Wybieram opcję nr 3. 2 chary z niewidkami, a oracle nie uświadczyłem. To był normal lvl 30. Grałem dość długo hp/ad Yi, bo as/ad/lifesteal za szybko pada. Jednak zagrałem parę razy pod AP i... wyśmienicie. Aktualnie mam rozegranych ~10 meczy i jest fajnie. Gorzej jak jest team z mocnym cc, ale wtedy AD Yi też ma przerąbane. AP to fajna odskocznia od rightclick'u. I fajnie się ksuje(Q na ulti = DOUBLE Q = 4x2k NUKE OMG),

 

Btw. wiesz, że itemy można przekładać w ekwipunku, więc niekoniecznie Warmog był pierwszy. Zapomniałeś wspomnieć o supporcie, junglerze, offtanku... A nie, offtank jest przecież. A AP Eve wcale nie jest taka zła...

Opublikowano

No wszystko ładnie i pięknie, tylko uważam ten temat za bezsensowny... Każdy w 5-10 minut może podmienić swój wynik na wymarzony i pisać ot jaki on jest boski ;<

 

 

 

 

 

 

 

Haha to nie żadne penta tylko podwójny as

Milordzie ,popatrz na czat.

A jak nie masz okularów ,to je załóż.

Albowiem pierdolnełeś posta ,zupełnie debilnego.

A więc milordzie ,popatrz w lewą stronę screenshota.

Tak ,pisze tam że gracz Sebos dokonał pięciokrotnego zabójstwa ,milordzie.

@arabb

Pr0 edit by paint ,popatrz na prawo i zobacz że nick nasusa widać.

Zjebany build ma ,lepiej merkukri kupić

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

 

quara.png

 

1 Quadra olafem :>

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Podczas refow bez run i masterek.

 

C9K3W.jpg

 

 

Po co zakrywasz nicki 'MieciuGwałcilel' napisane z bledem i green doga nasusa aka 'Dupa Gotowskiego'?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...