Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Z Zalogowaniem Się Na Serwer.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

Gdy odpalam serwer wszystko chodzi dobrze itp. Gdy chcę się zalogować wyskakuje coś po Chińsku ( Chyba ^^ ). W sysinstall wszystko dobrze wpisałem. Gdy włączam navicat w zakładce account ( czy coś takiego ;-] ) jest konto Rain z hasłem :123456, więc nie wiem dlaczego nie idzie się zalogować ... O dziwo tak samo jest przy wyłączonym serwerze.

Jeżeli był identyczny temat z takim samym problem to prosiłbym bym o linka ponieważ nie mogłem znaleźć.

Zamieszczam 3 ss-y, jakby ktoś potrzebował więcej to proszę pisać.

 

PS Jeżeli twierdzicie że zarejestrowałem się tylko po to aby napisać ten temat to się mylicie :D

 

 

Edit///

Jak się zmienia nazwę tematu? Dopiero teraz zauważyłem, że trzeba dodać prefix ;]

post-322471-0-61994500-1301940400_thumb.png

post-322471-0-02035800-1301940435_thumb.png

post-322471-0-07899200-1301940451_thumb.png

Opublikowano

Tego mogą byc miliony przyczyn....

Sprawdz czy tam gdzie masz miec ip z koncowka .100 jest takie a tam gdzie nie to nie ma. Po prostu idz od pcztku

odblokuj porty.

Opublikowano

Procka mam 2 rdzienia 2.93 Intela...

Muszę odblokowywać porty Gdy mam na Hamachi? Jeżeli tak to poprosiłbym bym o aktywnego linka do Tutka o tym ^^

Opublikowano

Dla siebie, z tego co wiem, nie trzeba włączać port map. Czy ustawiłeś w pliku mc.txt. swoje ip z hamachi z końcówką .100 ?

ex

Opublikowano

Wcześniej nie miałem z końcówką 100 ( tutku pisało, że ma być bez końcówki -,- )... Teraz dałem i dalej jest tak samo.

Co do wypowiedzi micek982- to podaj chociaż link do sprawdzonego tutoriala .

Opublikowano

A na koncie Raiana przypadkiem haslo nie "12345" ? Mozliwe też ze masz źle wpisane ip w mc.txt. Dla sieci Hamachi, gdy chcesz wejsc na tym samym localu co serwer stoi to z koncówką *.100. Z tego co pamietam. Oczywiście mam nadzieje że masz w Virtual PC w ustawieniach ustawione na sieć Hamachi.

 

A jeżeli chcesz wejść na serwer to najlepiej sciagnij clienta 2010r. Np Elitemt2.org, zmodyfikuj plik root pod swoje IP i wbijaj przez oryginalna ikonke Elitemt2. Choć wystarczy ten chinski client i launcher MC, bo sam jak zaczynałem zabawe z serwerami MT2 przez niego wchodziłem. Posprawdzaj wszystko dokładnie i powoli bez dzikustwa. Jak możesz wrzuć ss'y konfiguracji w sysinstall, bo może byc tak ze wszystko zrobileś dobrze, a jednak jakiś błąd popełniłeś.

 

Portmap na Localu jest zbędny, on tylko słuzy do odblokwoania portów dla osob ktore chcą grac na serwerze z zewnątrz. ( przez internet).

 

 

Pomogłem? Postaw "++" !

Opublikowano

Ale pong na plikach z 2006r? Raiana, ja nie miałem nigdy kiedys przez zaden launcher problemow z połączeniem, on po prostu coś źle ma zrobione. Ja łączyłem sie nawet przez clienta z 2008r i wszystko grało. Wtedy nawet nie wiedziałem co to jest PONG :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...