Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ważka G Nowy Teledysk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale i tak jak popatrzycie na to całe jego "rapowanie" do maczety xD xD to to jest 1000x lepsze : D

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Jak widzę taką uliczną gangsterke, to aż mi się wstyd robi. A Bonusowi dziwie się, że go wziął. :O

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

Czepiacie się do głosu, a pewnie 3/4 z was nie ma lepszego.; ] Byście porównali muzykę. Od życia Ostre jak Maczeta.Do teraz.; ) Wielkie postępy, a Bonus to kto jest?: ) Człowiek jak człowiek;) i bardzo dobry znajomy Ważki.Nie zdziwcie się jak za niedługi czas zobaczycie Teledyski Ważka G, Peja i inni znani raperzy;) Ważka Przynajmniej robi to co lubi i moim zdaniem jak i wielu bardzo dobrze mu to wychodzi, a wasze komentarze, że nie potrafi śpiewać to sobie zostawcie na później.Pewnie nikt z was by lepiej nie zaśpiewał;), a tylko Hejtujecie go.;) Pozdrawiam tych co muzyka Ważki się podoba; ), a hejtą Chuj W dupę;)

 

ShaKes15: Teledysk gówno? No co ty nie powiesz.Jeśli dla ciebie gówno.To proszę bardzo zrób lepszy i nam pokaż.Bardzo chętnie zobaczę jak go sklejasz w Movie Marker..;) i pozdrawiam tych co bawią się w AAF..;]

Opublikowano

Hmm.Wiem każdy może mieć swoje zdanie no, ale jeśli ci się teledysk nie podoba.To zrób i nam pokaz jak ty byś zrobił?:) Sam miałem zastrzeżenia do tego teledysku, bo materiał był bardzo duży do sklejenia.;) I by oczywiście dało go się lepiej zrobić. Ale następny już będzie lepszy;) Być może do końca kwietnia/maja wyjdzie kolejny.;)

Opublikowano

Trzeba przyznać, że gdyby dać mu jakiś przyzwoity tekst, troszkę flow to by był kozak kawałek.

Hip-Hop nie umarł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...