Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Truciak Dlaczego?

 

 

27% Sr = 27% Damage Z Tego Jaki Damage Ma Miecz Np :

 

Truty +9 Masz To On Ma Damage :237 - 277 To Teraz Dodamy 27% Wtedy Da ci jakieś 351 damage ;]

iD6cxP1.png


Opublikowano

Jeżeli mental i z buta to najlepiej parta, a jeśli bijesz z konia to truciak.

tylko ze dla mental bron 2 reczna niby zawsze lepsza.Z konia bic chce.

Zbieram minusy!!!Nie dawać plusów!!!

Opublikowano

Nie moge juz z postow x070x hahah kolejny znawca. MIecz zalu nie dosc ze jest kilka razy drozszy od truciaka to jest zwyklym powolnym smieciem;d Lepszy jest oczywiscie zatruty po 1 szybszy a to jest juz duza roznica i ma wieksze dmg od zala.

NIe zapomnij kd pod expa wlozyc ( typowe potwora smierci szycia+4).

Nie rozsmieszjcie mnie " mental z buta" wiekszej slamazary nie znajdziecie takim sposobem expienia.

Wracajac do tematu trutke to masz sredniawa, a przy dzisiejszych broniach typu syriusz czy truta parta to kolejny smiec. Nie raz widzialem topowych mentali krotzy expili bronmi 1recznymi. Ale zrobisz jak bedziesz chcial sluchaj tylch 20lvlowcow co na bo siedza:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...