Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnatura


Glazze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tematyka:Kot , lub to co Cię interesuje ;]

Wysokość: 600 Szerokość: 200

Kolorystyka: Własna inicjatywa.

Inne: Mój nick ( Glazze )

 

Za każdą sygnaturkę dostajecie 5 i + ;)

Opublikowano

zwierzęta... no spoko,ale coś dokładniej? leniwce :D ? ryby, ptaki, gady,?

 

Masz pingwina w avku? to może coś z nimi?

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

zwierzęta... no spoko,ale coś dokładniej? leniwce :D ? ryby, ptaki, gady,?

 

Masz pingwina w avku? to może coś z nimi?

 

Mogą być psy , koty , albo rekin ;p

Opublikowano

Pomieszałem i coś mam :D ale raczej to nie wersja "finalna" lepiej monotematyczne wychodzą... najlepiej wybierz jednego zwierzaka ewentualnie 2 :D

 

glazze.jpg

 

Tak dla porównania (mogę to przerobić na twój nick, jeśli nobskiller jej nie przyjmie :D)

 

wolfmo.jpg

 

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

@UP

Jak chcesz zrobić jeszcze jedną to zrób z jakimś wilkiem.

 

To pierwsze jakieś takie dziwne :D Ale fajne ;)

Mógłbyś w tym drugim zmienić na mój nick ? :)

 

Można jeszcze dawać sygnatury ;)

Za każdą leci + i 5

Opublikowano

tak jak obiecałem :) jest i kotek... coś mi w niej brakuje... może masz jakiś pomysł?

kotbk.jpg

 

heh.. teraz jak patrze to prawie identyczna jak poprzednia... ehhh... muszę jakieś nowe texturki pobrać , bo wszystkie w niebieskim....

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

tak jak obiecałem :) jest i kotek... coś mi w niej brakuje... może masz jakiś pomysł?

kotbk.jpg

 

heh.. teraz jak patrze to prawie identyczna jak poprzednia... ehhh... muszę jakieś nowe texturki pobrać , bo wszystkie w niebieskim....

Mozesz zmienić na jakiegoś innego kotka ? :)

Opublikowano

Proszę bardzo inny kotek :D a nawet 3 inne kotki

glazzekot.jpg

 

 

nie wiem czemu, ale cały czas czegoś mi brakuje... ehhh... może jakiż napis oprócz nicku, żeby zapełnić pustkę? albo może jakieś brushe(pędzle) dam, jak nic nie wymyślisz.. :)

@edit:

ups... dopiero teraz zauważyłem biały paseczek... obetniesz go sobie? czy w .xcf szukać błędu?

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

@Andrzej

Ładne :) mi się przynajmniej podoba, ale trochę mały render... textura super, napis też... Trochę za bardzo zwalista ta sygna... najładniej wyglądają 500x200 lub 600x200 ;)

 

hmmm ale co ja tam mogę wiedzieć :D Sam dopiero zaczynam z sygnami ;)

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

Proszę bardzo inny kotek :D a nawet 3 inne kotki

glazzekot.jpg

 

 

nie wiem czemu, ale cały czas czegoś mi brakuje... ehhh... może jakiż napis oprócz nicku, żeby zapełnić pustkę? albo może jakieś brushe(pędzle) dam, jak nic nie wymyślisz.. :)

@edit:

ups... dopiero teraz zauważyłem biały paseczek... obetniesz go sobie? czy w .xcf szukać błędu?

Poleciały + dla was ;]

Opublikowano

A ja zrobiłem taką

 

sygnaqd.png

 

 

Spróbuję ,żeby były wszystkie rogi zaokrąglone ,bo coś nie wyszło xD

 

Edit ..

 

 

 

sygna2d.png

 

Są wszystkie zaokrąglone ^^

 

Jakbyś brał to pod sygną podpisz kto zrobił :P

Opublikowano

Jak dla mnie ładna, choć trochę.... hmmm... brakuje mi słowa.... no w każdym bądź razie ta textura trochę poszarpana jakaś... To przez powiększenie, czy tak miało być?

 

 

PS. Minusik poleciał ;)

a i

[url=http://www.mpcforum.com]MPC Forums[/url]

o ile się nie mylę.. ;)

 

 

Mogę dać reuploada? bo widzę, że nie masz konta na imageshacku... i automatycznie daje odnośnik... a jak pewnie zauważyłeś Glazze daje swój odnośnik :)

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

Mam konto ale nie chciało mi się logować xD

 

A wszystkie obrazki co robię i tak mam na kompie ;p

 

A obrazki poszarpane ,bo tak miało być ;p

 

I też mi czegoś brakuje ,ale nie wiem czego xD

 

Ouu i dzięki za - ;P masz + xD

Opublikowano

Fajna praca , ale możesz zmienić te lwy ? ;P

 

Np takie :

http://2.bp.blogspot.com/_bmyfNUy6o5M/SRu0N5ghfBI/AAAAAAAAAPA/tMfbZDoybtI/s400/Aslan.jpg

http://images.wikia.com/narnia/pl/images/1/17/Aslan2.jpg

 

Ps : Minusik dla cb ;p

Opublikowano

ok thx za +

 

Glazze dla Ciebie coś postaram się wykombinować niedługo też :D może przez weekend coś wymyślę ;)

alonec.png

Robię sygny...

za uśmieszki w komentarzach

Opublikowano

Ok zmienię na ten 1 ss ale później ,bo teraz szkoła xD

 

Edit. Po szkole ;p

 

sygna3x.png

 

 

Jakby co mogę coś zmienić ,dodać xD

 

Ale jestem początkujący więc nupek zdeka xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...