Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prace Nad Serwerem Trwaja! I Ty Mozesz Zostac Adminem!


UBirch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

 

Juz niedlugo startuje serwer plemion, ktory na pewno wam sie spodoba! 0 lagow oraz łatwy kontakt z administracją bez zbędnego hamachi i innych komplikacji!!

Jak juz wiecie stawialem kilka serwerow i z psem chyba jako pierwsi na tym forum zrobilismy serwery no-hamachi...ja od tego czasu studiowalem silnik i mam go w malym palcu!

Zastanawiecie sie czego od was chce? Potrzebuje waszej pomocy!

 

Poszukuje:

 

a) Moderatora forum, ktory ogarnie spam i bedzie szybko pomagał naszym graczom

b)Skrybe, ktory bedzie zajmowac sie informowaniem graczy o przerwach technicznych, nowościach oraz eventach itp.

c)Administratora gry, ktory bedzie odpowiadal na pytania graczy oraz banował boty oraz oszustow.

 

 

Start czwartek do 12:00

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Evonis:Ninja95PL

Opublikowano

Ja pomogę GG 4113208

 

// krycha1996

 

Każdy post pod tym o takiej treści zostanie nagrodzony warnem! Jeżeli piszecie posty to chociaż napiszcie na jakie stanowisko. GG podawajcie na pw jak nic więcej nie macie do napisania...

Opublikowano

Ja mogą jak najbardziej pomóc , w plemiona już gram sporo i mam ogromną wiedzę na temat tej gry . Mogę być zarówno moderatorem jak i administratorem . Umiem rozmawiać z ludźmi i jestem kulturalny :)

 

Kontakt zemną : GG - 22657684 , Skype - Kejmil25

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

no ja tez jestem chętny w przeciwieństwie do innych nie będę robił łaski ("ja mogę być") tylko powiem ze jestem zainteresowany. Jestem gotowy na każdy rodzaj administracji.

Sklepy sms do serwerów mc, launchery non-premium i premium, własne klienty do gry z "kostomizowanym" menu, aplikacje statystyk serwera na androida.

Pisz śmiało na priw co potrzebujesz. Odezwę się jak tylko przeczytam wiadomość.

Opublikowano

Ja mogę ci pomóc zarówno jak i w A i C :) Skrypty nie moja bajka :)

 

Jak co pisz na gg 8511063 lub na pw :)

Yyyy.... Po co to czytasz ?:O

 

signreclusa.gif Dawaj Minusaa ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...