Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Fb Na Metin Kr


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

siemka jaki masz nick i gdzie grasz na kr?? ja HeyHoPL w shisoo

 

masz moze cholerne lagi?? bo ja mam screnny wiesz może jak to rozwiązac?

Edytowane przez AleWasZjade
Opublikowano

@TOP

Nie patrzałem jak z FB na co.kr ale to metin2 od YmiR więc są porządnie zabezpieczeni,

napewno działa staruszek V1.3

To jest ukryta treść, proszę

Niewiem jak z injectorami ale możesz popróbować z tymi do PL'a i do privków.

A i polecam na modzie kminić ;D

 

@AleWasZjade

Albo wina kompa - metek zabiera duży % wykorzystania proca szczególnie global server,

a jeśli masz juz zapchany proc innymi śmieciami? Sprawdz czy nie masz rzeczy typu

Skype, ICQ, GG, Przeglądarka, 10folderów, 10innych programów w trayu ITD odpalonych

na raz. Jak to nie pomoże to albo słaby komp, słaby net, albo masz najzyklejsze lagi jak inni na

koreańcu a za dużo na PL'u grałeś (tam 0 lag) i wchodząc na koreańca robią sie z igły widły.

 

Tyle odemnie

;)

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

UppsiK ten fb nie dziala od kamera na KR działam na tradycyjnym 1.3i ; D bo te z PL nie działają ale i tak wielkie dzięki za odpowiedzi :) macie po + Temat proszę zamknąć

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...