Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak przyspieszyć działanie Internetu o 20%


papazaganiacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak :

 

Klikamy start >> uruchom : wpisujemy gpedit.msc

Przechodzimy do folderu : Konfiguracja komputera >> Szablony administracyjne >> Sieć >> Harmonogram pakietów QoS.

I tam klikamy na "Ogranicz rezerwowaną przepustowość"

Następnie w zakładce "Ustawienia" klikamy na włączone i na dole limit przepustowości. Domyślne będzie na 20% a my zmieniamy na 0.

Po restarcie PC powinno działać.

Prędkość internetu bedzie szybsza podobnie jak gry mmorpg 2Moons/Dekaron powinny lepiej śmigać :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Przepraszam że odgrzebałem stary temat ale akurat tego szukałem.

Działa to ,bo mam MEGA lagi na globalu i extreme.

Opublikowano

mam viste i XP home (orginale więc nie będę ściągał pro)

i komenda gpedit.msc nie działa

ale wiem że jest opcja podmiany parę plików i mamy dostęp do tego panelu

robił juz ktoś coś takiego i działa to??

jeżeli tak to proszę o pomoc =P

Opublikowano

Hahahah setki razy juz widzialem, jak ludzie opisywali ten myk z QoS, i za kazdym razem pękam ze śmiechu.

Zrozumcie, ze to nie ma nic do szybszego działania internetu, ani do zmniejszenia lagów. Już więcej da wyłączenie GG :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...