Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W Co Graliście, Gracie, Ulubione Gry ?:)


J4KU8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakładam ten temat czysto z mojej ciekawości.

 

W co graliście, gracie jakie są wasze ulubione gry ?:)

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Patapon, Patapon 2, Loco Roco, GOW:Chain of olympus, GOW: Duch sparty, Naruto:kizuna Drive, Mach, Naruto:ultimate ninja hero 3, God Eater Burst, Tekken 6, Gran Turismo, Buzz master quiz... i wiele, wiele innych

Zbyt duża sygna

~Man

Opublikowano

FIFA 08, Need for speed: Undercover, Need for speed: Most Wanted, FIFA Street 2, Killzone: Liberation, Tekken: Dark Resurrection, God of war: Chains of Olympus, Persuit Force: Extreme Justice

Opublikowano

No to zaczynamy:

-Need for speed carbon: own the city

-need for speed most wanted 5.1.0(nie polecam)

-call of duty: road to victory

-Little Big Planet FOR EVER!@#$!@

-prince of persia...

więcej nie pamiętam :P

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Moje to:

 

Secret Agent Clank,

God of war Duch Sparty,

Tekken Dark Resurrection,

Medal of Honor Heroes,

Killzone Liberation,

WaldzioxD.png



Opublikowano

Wszystkie części gry Crash Bandicoot, Medal of Honor Heroes 2, GRY LEGO, Bakugan Battle Brawles : The Defenders of The Core i Toy Story 3 chyba

 

@Znacie jakieś gry podobne do Crash'a Bandicoot ??

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Grałem w Medal of Honor Heroes I i II, Rocky Balboa, FIFA 11, Def Jam Fighter for NY Takeover, Tekken Dark Ressurection, God of War, WWE All Stars, WWE SmackDown vs Raw 2011 i 2010, Assassins Creed Bloodlines, GTA LCS i VCS, Little Big Planet, Buzz, Fight Night Round 3 i jeszcze parę innych.

 

Bardzo spodobał mi się Def Jam Fighter for NY Takeover, Tekken, SmackDown vs Raw 11 i 10, AC, GTA LCS i VCS (bardziej LCS) i Little Big Planet.

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

Loco roco 1 i 2, patapon 1 i 2, God Of War chains of olympus, tekken 5, little big planet, naruto ultimate ninja heroes 1 i 2

T3duM2RCZWFyX19fZXVuZV9fXzEwN19fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

A ja w wszystkie prawie gierki po troszku,

najbardziej podobał mi się tekken 6, Crash oraz kilka samochodówek, chyba DIRT2

:)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Tekken DR , LBP , GOW: Duch sparty / Chains of Olympus , Loco Roco ( nie pamiętam jakie ) , Patapon 2 , Jak and Daxter : Zaginiona granica , PoP : Revelations , TNMT , Driver 76 , CoD: Road To Victory

Ulubiona to GoW Duch sparty

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

Patapony, Tekken, God of war 1/2, nhl 07, simsy, little big plante, gods eater, tibia, pokemony zemulowane z gba, nfs, i nie pamietam :>

Ulubiona gods eater

Opublikowano

Tekken 6, Fifa 11, Dj Max

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...